Pierwszy weekend września w Bydgoszczy. Tych wydarzeń lepiej nie przegapić! [3-4.09.2022]Pierwszy weekend września w Bydgoszczy. Tych wydarzeń lepiej nie przegapić! [3-4.09.2022]

i

Autor: UM Bydgoszcz Pierwszy weekend września w Bydgoszczy. Tych wydarzeń lepiej nie przegapić! [3-4.09.2022]

Gdzie warto pójść?

Pierwszy weekend września w Bydgoszczy. Tych wydarzeń lepiej nie przegapić! [3-4.09.2022]

2022-09-02 14:43

Wakacje za nami, ale to nie oznacz, że w mieście się już nic nie dzieje. Przygotowaliśmy listę najciekawszych wydarzeń w Bydgoszczy. Sprawdźcie, co będzie się działo w pierwszy weekend września!

Pierwszy weekend września w Bydgoszczy. Tych wydarzeń lepiej nie przegapić!

Trwa Festiwal "Przeźrocza"

2-4 września (piątek, sobota, niedziela)

Czekają nas ostatnie trzy dni festiwalu "Przeźrocza". Imprezy odbywają się m.in. w Miejskim Centrum Kultury, Fabryce LLoyda, czy w klubie Mózg.

Spotkajmy się na Szlaku TeH20

2-4 września (piątek, sobota, niedziela)

Przed nami kolejna edycja TeHoFest - Święta Szlaku Wody, Przemysłu i Rzemiosła w Bydgoszczy. Mnóstwo wydarzeń w wielu częściach miasta (na niektóre obowiązują zapisy). Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Gdzie i na co się wybrać?

Zapraszamy na "Długi Spacer"

2 września (piątek, godz. 17), ul. Długa i okolice

Czas na Święto ulicy Długiej. Już dzisiaj od godz. 17-ej do późnych godzin wieczornych czeka na nas mnóstwo atrakcji. Część sklepów przedłuży godziny funkcjonowania, a na ulicy pojawią się wyjątkowe wystawy,  sztuka, światło, specjalne oferty oraz muzyka na żywo. Będzie min. jazz, lata 80-tę, ale także DJ sety. Jak wskazuje nazwa imprezy atrakcje będą porozrzucane na całej długości ulicy Długiej i ulic sąsiednich.

Bydgoska fontanna wciąż zachwyca swoim tańcem

Food Truck Festivals zaprasza

2-4 września (piątek, sobota, niedziela, godz. 15-19), parking przy lodowisku Torbyd

Przed nami kolejny Food Truck Festivals. Na parkingu przy lodowisku Torbyd serwowane będą dania niemalże z całego świata.

Czas na Kino na Rynku

2-4 września (piątek, sobota, niedziela), rynek w Starym Fordonie

We wrześniu zapraszać będziemy na Kino na Rynku w Starym Fordonie. W piątek o godz. 19.45 obejrzeć będzie można film "Szef Roku". W sobotę obejrzymy dwa filmy: "Asteriks i Obeliks": Osiedle Bogów (19.45) i "Wesele" (22). W niedzielę: "Obłoki śmierci. Bolimów 1915" (19.45). Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę o 21.30 odbędzie się też pokaz multimedialny fontanny na rynku w Starym Fordonie. Pokazy filmowe realizowane są, dzięki głosom mieszkańców w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim. Wstęp wolny.

Klasyki wyjadą na ulice

3-4 września (sobota, niedziela)

W weekend zabytkowe autobusy Ikarus i Mercedes kursować będą na specjalnej, bezpłatnej linii 71 w relacji ul. Morska - ul. Rekinowa. Przejazdy odbywają się w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

Znikając nad Wisłą w zachwycie

3 września (sobota, godz. 19) / ul. Jezuicka 22

Zapraszamy na podsumowanie programu rezydencyjnego „Znikając nad Wisłą”, projekt współfinansowany z budżetu miasta Bydgoszczy. Wstęp wolny.

Sonda
Czy masz plany na nadchodzący weekend?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany