Potrącony drogowiec

i

Autor: Shutterstock Potrącony drogowiec

Straszne!

Pijany w sztok kierowca zmiótł go z drogi. Nie żyje mężczyzna kierujący ruchem

2023-06-19 9:35

Ogromna tragedia na drodze w województwie kujawsko-pomorskim. W Bysławiu pod Tucholą doszło do śmiertelnego w skutkach wypadku. Kompletnie pijany kierowca opla potrącił mężczyznę kierującego ruchem. Poszkodowany 58-latek nie żyje. Sprawca tragedii odjechał z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany w swoim domu.

O fatalnym w skutkach wypadku w Bysławiu poinformował dyżurny Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu. W piątek (16 czerwca 2023 r.), przed godziną 11, doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny, który kierował ruchem. Oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tucholi mł. asp. Łukasz Tomaszewski powiedział Polskiej Agencji Prasowej, że kierowca opla, który potrącił 58-latka uciekł z miejsca zdarzenia.

Tragiczny wypadek w Bysławiu pod Tucholą. Sprawca pijany w sztok

Kompletnie nieodpowiedzialny kierowca został zatrzymany w swoim mieszkaniu w powiecie tucholskim. Miał w organizmie trzy promile alkoholu. Policjanci przesłuchali go dopiero po wytrzeźwieniu. Grozi mu długi pobyt w więzieniu, ale to nie zwróci życia zmarłemu.

W miejscu tragicznego wypadku odbywały się prace drogowe. Służby o potrąceniu mężczyzny poinformowali świadkowie. W działaniach brały udział 3 zastępy JOP. Sprawca będzie odpowiadał za spowodowanie wypadku śmiertelnego w stanie nietrzeźwości, a także najprawdopodobniej za nieudzielenie pomocy. Z jaką prędkością jechał, dlaczego nie zauważył kierującego ruchem mężczyzny - wyjaśnią opinie biegłych i prokuratorskie śledztwo. Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia. 

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Koszmarny wypadek pod Warszawą. Nastolatek potrącony na przejściu dla pieszych. Dziecko trafiło do szpitala
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany