Grozi im długa odsiadka

Plądrowali piwnice na terenie całego Grudziądza! Kradli tylko konkretne przedmioty [ZDJĘCIA]

2022-12-15 11:18

Grudziądzcy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, podejrzanych o włamania do piwnic na terenie miasta. - Zebrany materiał dowodowy pozwolił na postawienie im zarzutów. Teraz za włamania i kradzieże grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności - wyjaśniają mundurowi.

Plądrowali piwnice na terenie całego Grudziądza! W końcu wpadli w ręce policji

Policjanci z komendy miejskiej w Grudziądzu od pewnego czasu rozpracowywali sprawę włamań do piwnic. Najczęściej z piwnic ginął gromadzony tam opał, narzędzia budowlane i inne drobne przedmioty.

- Na podstawie zgromadzonego materiału i jego szczegółowej analizy funkcjonariusze ustalili, że tych włamań dokonywały te same osoby. Efektem prowadzonych w tej sprawie czynność było wytypowanie i zatrzymanie podejrzanych. Mężczyźni w wieku 26, 28 i 29 lat zostali zatrzymani przez grudziądzkich kryminalnych w miniony wtorek (13 grudnia) - wyjaśnia mł. asp. Łukasz Kowalczyk z KMP w Grudziądzu.

Podczas zatrzymania funkcjonariusze odzyskali część skradzionych rzeczy, między innymi sprzęt taterniczy o wartości blisko 9 tys. zł. Teraz zatrzymani za włamania i kradzieże odpowiedzą przed sądem. Za te przestępstwa grozi im kara do 10 lat pozbawieni a wolności.

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Policjanci weszli do płonącego pustostanu po bezdomnego
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany