Chłopiec był zachwycony

Policjanci z Bydgoszczy spełnili marzenie chorego Natanka! Piękny gest. Łzy same cisną się do oczu [ZDJĘCIA]

2022-12-08 10:42

Piękny gest policjantów z Bydgoszczy, którzy spełnili marzenie małego Natanka. Chłopiec od dłuższego czasu interesuje się pracą służb mundurowych, a teraz mógł z bliska zobaczyć, na czym ona polega. Mundurowi pokazali 5-latkowi radiowóz oraz swój sprzęt. Maluch był zachwycony!

Bydgoska policja spełniła marzenie małego chłopca! Natanek był zachwycony

Wszystko zaczęło się w ubiegłym roku, kiedy to policjanci i pracownicy Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zorganizowali w świątecznym czasie zbiórkę pieniędzy dla podopiecznych fundacji „Mam Marzenie”. Jednym z nich był 5-letni Natan, który zmagał się z chorobą nowotworową.

- Dzięki inicjatywie możliwe było spełnienie jego marzeń. W zeszłym roku chłopiec otrzymał wymarzone prezenty oraz Certyfikat Małego Policjanta, dający mu „przepustkę" do przyjrzenia się z bliska codziennej służbie funkcjonariuszy policji. Kilka tygodni temu mama chłopca poinformowała, że Natan zakończył leczenie i chciałby odwiedzić funkcjonariuszy - wyjaśnia rzecznik KWP w Bydgoszczy.

To właśnie we wtorek, 6 grudnia na chłopca, jego rodzeństwo i rodziców czekała moc atrakcji. Przywitał ich funkcjonariusz Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy wraz z 6-letnim psem służbowym Bajem. Zwierzak wzbudził u dzieci wiele radości. Podczas spotkania nie mogło zabraknąć policyjnych antyterrorystów, którzy dostarczyli dzieciom wiele wrażeń, a zaprezentowany sprzęt i umundurowanie wzbudziły ogrom emocji. Mały Natan otrzymał także naszywkę pododdziału.

Zobacz zdjęcia!

Następnie funkcjonariusz z Oddziału Prewencji Policji w Bydgoszczy sprawił, że dzieci poczuły się prawdziwymi policjantami. Wyposażone w sprzęt wykorzystywany podczas zabezpieczeń imprez masowych tj. przyłbice, tarcze, ochraniacze zajęły miejsca funkcjonariuszy w oznakowanym furgonie. Spotkanie zakończyła wizyta na strzelnicy.

Sonda
Czy chciałbyś być policjantem?
Policjanci weszli do płonącego pustostanu po bezdomnego
Nasi Partnerzy polecają