Policjantka ze Żnina walczy z nowotworem. Dramatyczny apel kolegów po fachu. Choroba zaatakowała kolejne organy

i

Autor: KPP w Żnienie Policjantka ze Żnina walczy z nowotworem. Dramatyczny apel kolegów po fachu. "Choroba zaatakowała kolejne organy"

Liczy się każda złotówka

Policjantka ze Żnina walczy z nowotworem. Dramatyczny apel kolegów po fachu. "Choroba zaatakowała kolejne organy"

2022-11-30 15:35

Z jednostki policji w Żninie docierają bardzo przykre informacje. Podkom. Wioleta Burzych, pracująca do tej pory na stanowisku Oficera Prasowego, zmaga się chorobą nowotworową. Sytuacja jest bardzo trudna... Kobieta ma kochające dzieci i męża, a sama nie jest w stanie walczyć z tak groźną chorobą. - Niezbędne są środki na leczenie, konsultacje, wyjazdy. Okażmy wsparcie i pomoc - apelują koledzy i koleżanki po fachu, którzy zorganizowali w internecie zbiórkę na rzecz policjantki.

Policjantka ze Żnina walczy z nowotworem. Dramatyczny apel kolegów po fachu. "Choroba zaatakowała kolejne organy"

Podkom. Wioleta Burzych, to policjantka kilkunastoletnim stażem. Jak mówią koledzy i koleżanki z jednostki, zawsze zaangażowana w swoją pracę, oddana i pomocna. Niestety, policjantka po raz kolejny musi zmierzyć się z choroba nowotworową, która tym razem zaatakowała kolejne organy.

Na początku września u podkom. Burzych doszło do złamania kości w miejscu zmiany nowotworowej, przeszła ona skomplikowaną operację. Niestety to dopiero początek długie drogi w walce o zdrowie. Zmiana nowotworową pojawiła się również w innym miejscu i tu także będzie konieczna ingerencja chirurgiczna.

- Chcemy, alby Wioleta wróciła do zdrowia i sprawności, a przede wszystkie, aby w pełni sił mogła zająć się dziećmi i rodziną. Niezbędne są środki na konsultacje, leczenie, wyjazdy. Jesteśmy pełni nadziei, że walka o zdrowie zakończy się sukcesem i Wioleta do nas wróci - mówi nam mł. asp. Katarzyna Leszczyńska-Krawczyk p.o. Oficera Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Żninie.

Podkom. Wioleta Burzych walczy z chorobą. Trwa zbiórka pieniędzy

Funkcjonariusze z jednostki w Żninie postanowili wesprzeć swoją koleżankę w jej walce o powrót do zdrowia. - Prowadzona zbiórka pieniędzy ma zapewnić środki na dalsze leczenie, przejazdy na konsultacje, a także potrzebne leki. Dziękujemy wszystkim za jej wsparcie - dodaje Leszczyńska-Krawczyk.

Wszystkie osoby, które chcą pomóc policjancie, mogą tego dokonać na stronie TUTAJ.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w zbiórce charytatywnej?
Mieli zlecić zabójstwo policjanta. Początek procesu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają