Potrąciła pieszą na pasach i odjechała! Policja zatrzymała uciekinierkę!

2019-08-13 9:59 AG
Policjanci ostrzelali auto, którym jechały dzieci! PRZERAŻAJĄCY POŚCIG
Autor: zdjęcie ilustracyjne; policja.pl

Bydgoska policja już wie, kto potrącił na pasach pieszą i uciekł z miejsca zdarzenia. W odnalezieniu sprawczyni pomógł komunikat opublikowany w lokalnych mediach. Przypomnijmy - do potrącenia doszło 6 sierpnia na bydgoskim Szwederowie.

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo kilka dni temu poprosili o pomoc w poszukiwaniu świadków potrącenia, do którego doszło 6 sierpnia 2019 r. około godz. 11:00  przy ul. Nowodworskiej w Bydgoszczy, niedaleko skrzyżowania z ul. Podgórną i Ugory. Kierująca samochodem osobowym kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa pieszej przechodzącej przez przejście dla pieszych i ją potrąciła.

Po uderzeniu bokiem pojazdu w pokrzywdzoną, która przewróciła się doznając obrażeń ciała, kierująca wysiadła z pojazdu i pozbierała elementy uszkodzonego lusterka, po czym wsiadła do auta i odjechała.

Jak informuje nas rzecznik bydgoskiej policji, na komisariat zgłosił się informator, który posiadał wiedzę na temat wypadku. Dzięki niemu udało się ustalić, kim jest kobieta, która nie udzieliła pomocy rannej. Teraz uszkodzony samochód sprawczyni wypadku ogląda biegły.