koszmar na drodze

Potworny wypadek małżeństwa na S5 pod Bydgoszczą! 41-letnia Ola zginęła na miejscu [ZDJĘCIA]

2023-11-21 17:20

Bydgoscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło w poniedziałek, 20 listopada na drodze S5 w Trzeciewcu, w powiecie bydgoskim. - 41-letnia pasażerka citroena xsary zginęła na miejscu, natomiast 39-letni kierujący nie ucierpiał w tym zdarzeniu - wyjaśnia nam rzecznik bydgoskiej policji. Jak doszło do zdarzenia? Znamy prawdopodobne przyczyny tragedii!

Do tragedii doszło w poniedziałek (20.11.2023 r.), około godz. 17:50. To wtedy dyżurny bydgoskiej komendy przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym zaistniałym na drodze S5 w miejscowości Trzeciewiec, pow. bydgoski.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 39-latek kierujący citroenem xsara, w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę ochronną. W wyniku zdarzenia zginęła pasażerka pojazdu. Kierowca nie ucierpiał w tym zdarzeniu - wyjaśnia rzecznik KWP w Bydgoszczy.

Jak udało się dowiedzieć dziennikarzowi "Super Expressu", autem podróżowało małżeństwo: Paweł R. oraz Aleksandra R.

Teraz policjanci będą prowadzić, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Wypadek pod Rzeszowem. Ogromne korki