POWAŻNY WYPADEK na trasie Bydgoszcz - Toruń! Są ranni! [ZDJĘCIA]

2019-10-08 21:46 KM

Niebezpiecznie na drogach w województwie kujawsko-pomorskim. Jak poinformowali nas przedstawiciele straży pożarnej - w Przyłubiu (powiat bydgoski, trasa Bydgoszcz - Toruń) zderzyły się trzy samochody osobowe i bus. Niestety złych informacji jest więcej.

Strażacy dostali wezwanie ok. godziny 21:00. Do niepokojącego zdarzenia doszło w Przyłubiu (dk nr 10, 286,6km).

- Zderzyły się bus i trzy samochody osobowe. Droga została całkowicie zablokowana. Trzy osoby są pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Do zdarzenia zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej - informuje na swoim kanale Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej.

Eksperci Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad przewidują, że utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 23:00. Na miejscu pracują już policjanci, którzy będą badać przyczyny tego zdarzenia. Uwaga kierowcy - jeżeli macie taką możliwość, skorzystajcie z alternatywnych tras. Apelujemy również o rozsądek za kierownicą. Piesi także powinni zachować szczególną ostrożność - zwłaszcza w nocy.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - bydgoszcz.eskainfo@grupazpr.pl.