Pożar w lakierni w Koronowie! Z ogniem walczyło 8 zastępów straży pożarnej! [ZDJĘCIA]

2019-06-28 10:25

Do tego niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj w Koronowie (powiat bydgoski). W lakierni wybuchł pożar odpadów. Na miejscu pracowało kilka zastępów straży pożarnej z regionu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Ogień w koronowskiej lakierni pojawił się krótko po godzinie 21. Z informacji uzyskanych od strażaków wynika, że spaleniu uległy opady lakiernicze i nagromadzone śmieci. Na szczęście konstrukcja budynku nie była zagrożona. Wszystkie osoby, które pracowały w lakierni, zdążyły się z niej wydostać przed przybyciem strażaków.

Na miejscu pracowali strażacy z OSP KSRG Mąkowarsko, OSP KSRG Koronowo, OSP KSRG Gościeradz i JRG 3 Bydgoszcz. Na razie nie wiadomo, jak doszło do pożaru. Sprawę bada policja.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - agolata@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają