W poniedziałek czeka nas pogodowy ARMAGEDON! Śnieżyce, ulewy i mgła. Gdzie będzie NAJGORZEJ? [4.01.2021]

i

Autor: Pixabay W poniedziałek czeka nas pogodowy ARMAGEDON! Śnieżyce, ulewy i mgła. Gdzie będzie NAJGORZEJ? [4.01.2021]

W poniedziałek czeka nas pogodowy ARMAGEDON! Śnieżyce, ulewy i mgła. Gdzie będzie NAJGORZEJ? [4.01.2021]

2021-01-03 8:49

Synoptycy przygotowujący prognozę pogody na poniedziałek (4.01.2021) poinformowali, że czeka nas dzień pełen pogodowych zawirowań. W części polski spodziewane są opady deszczu. Na północy kraju w poniedziałek potrzebne będą parasole, bo zgodnie z prognozami meteorologów niemal cały dzień mają tam występować ulewne deszcze. Będą też miejsca, w których kierowcom da się we znaki gęsta mgła.

Prognoza pogody w Polsce: Poniedziałek, 4.01.2021

Jaka będzie pogoda w Polsce w poniedziałek, 4. stycznia? Meteorolodzy informują, że nie będzie to dzień podobny do tych, które pamiętamy z ubiegłego tygodnia. Polska podzieli się na kilka obszarów, na których będą różne warunki pogodowe.

Zobacz: Jasnowidz Jackowski OSTRZEGA Bydgoszcz! Taki będzie rok 2021. Brzmi GROŹNIE!

Ulewne deszcze na północy Polski. Prognoza pogody (4.01.2021)

Ulewne deszcze w poniedziałek będą towarzyszyły mieszkańcom Trójmiasta i najbliższych okolic. Według synoptyków deszcz na północy Polski będzie padał przez cały dzień.

Mniej intensywne opady mogą pojawić się w Szczecinie, Bydgoszczy, Toruniu, Opolu, Katowicach, Krakowie, Tarnowie, Rzeszowie i Lublinie.

Śnieg i deszcz ze śniegiem. Gdzie spadnie w poniedziałek, 4 stycznia 2021?

Opadów śniegu w poniedziałek, 4.01.2021, mogą spodziewać się mieszkańcy Olsztyna i Elbląga. Deszcz ze śniegiem spadnie w Koszalinie, Gorzowie Wielkopolskim, Zielonej Górze, Wrocławiu, Poznaniu i Kaliszu.

Gęste mgły mogą wystąpić na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Przeczytaj: Joanna F. odpowie za zabójstwo kochanka. Klientki będą za nią tęsknić. "Dla mnie była super fryzjerką"

IMGW ostrzega mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przed marznącymi opadami:

Od: poniedziałku, 4.01 od godziny 7:30 do: wtorku, 5.01 do godziny 7:30 prognozuje się wystąpienie w ciągu dnia słabych opadów marznącego deszczu powodującego gołoledź.

Temperatura 4.01.2021 w Polsce

Termometry na północy Polski w poniedziałek, 4.01.2021, będą wskazywać 2°C. Na zachodzie kraju będzie o jeden stopień mniej. Na południu słupki rtęci sięgać będą od 3°C do 5°C. Podobnie będzie we wschodniej części Polski. W centrum kraju termometry pokażą od 1°C do 4°C. Najcieplejszym miastem w Polsce w poniedziałek będzie Rzeszów, gdzie temperatura ma sięgać nawet 8°C.

Atak zimy na Dolnym Śląsku! Zobaczcie, gdzie spadło TYLE śniegu! [wideo]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają