Groźny przestępca spacerował trasą S5 po zmroku! Policjanci nie wierzyli własnym oczom

i

Autor: Ania Gołata zdjęcie ilustracyjne

Nietypowa interwencja

Ścigany przestępca spacerował trasą S5 po zmroku! Policjanci nie wierzyli własnym oczom

2023-09-15 10:23

Nietypowa interwencja policjantów z woj. kujawsko-pomorskiego! Janowieccy funkcjonariusze przyjęli zgłoszenie o mężczyźnie, który spacerował po drodze ekspresowej S5. 36-latek nie miał żadnych elementów odblaskowych, więc stwarzał ogromne zagrożenie dla innych kierowców oraz samego siebie. Jak się okazało, mężczyzna był ścigany listem gończym!

We wtorek (12 września) około godz. 1.30 dyżurny żnińskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie o pieszym, który przemieszczał się pasem awaryjnym drogi ekspresowej S5 na wysokości miejscowości Rogowo.

- Mężczyzna miał być nieoświetlony i ubrany w odzież w ciemnych kolorach. Janowieccy policjanci, którzy zostali skierowani do obsługi tej interwencji, potwierdzili zgłoszenie - wyjaśnia rzecznik policji w Żninie.

Mundurowi sprawdzili personalia 36-latka w policyjnym systemie. Wówczas okazało się, że mężczyzna był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.   

Tego samego dnia mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę. 

Sonda
Czy uważasz, że praca w policji jest trudna?
Gnał 219 km/h trasą S5. Dostał najwyższy mandat
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany