Sklepy czynne w Boże Narodzenie w Łodzi. Gdzie można zrobić zakupy 25 i 26 grudnia?

i

Autor: pixabay.com Sklepy czynne w sylwestra i Nowy Rok w Bydgoszczy. Gdzie zrobić zakupy? [LISTA SKLEPÓW]

Gdzie zrobić zakupy?

Sklepy czynne w sylwestra i Nowy Rok w Bydgoszczy. Gdzie zrobić zakupy? [LISTA SKLEPÓW]

2022-12-30 10:07

Rozpoczęło się końcowe odliczanie do sylwestrowej zabawy! Co zrobić, gdy w ostatniej chwili zabraknie nam wykałaczek do koreczków czy papierowych talerzyków? Sprawdziliśmy, do której godziny będą otwarte sklepy popularnych sieci w sylwestra i gdzie będziemy mogli zrobić zakupy w Nowy Rok.

Sklepy w sylwestra i Nowy Rok w Bydgoszczy. Do której będą czynne?

Jak będą funkcjonowały sklepy w Bydgoszczy w sylwestra? Z pewnością krócej będą otwarte duże galerie handlowe, które zazwyczaj są czynne do późnych godzin wieczornych. Podobnie będzie z hipermarketami, supermarketami i dyskontami spożywczymi. Zostaną one zamknięte kilka godzin wcześniej.

Zobacz: Szok na cmentarzu komunalnym w Bydgoszczy! Trumna z ciałem wypadła z karawanu

Sklepy sieci Carrefour, Aldi, Netto i Kaufland będą czynne do 18:00. Nieco dłużej będą otwarte sklepy sieci Auchan, Lidl i Biedronka - do 19:00.

Najdłużej zakupy będzie można zrobić w sklepach sieci Żabka, które będą czynne do późnego wieczora, a także w małych sklepach osiedlowych - tutaj decyzja o godzinach otwarcia zależeć będzie od ich właścicieli.

Sklepy w Nowy Rok w Bydgoszczy

W niedzielę, 1 stycznia, większość sklepów będzie zamkniętych. Czynne będą tylko najprawdopodobniej niektóre Żabki oraz sklepy, które będą obsługiwać właściciele.

Sonda
Jak zazwyczaj spędzasz sylwestra?
Historia z Koprem - Sylwester w PRL
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany