Szok na cmentarzu komunalnym w Bydgoszczy! Trumna z ciałem wypadła z karawanu

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne Szok na cmentarzu komunalnym w Bydgoszczy! Trumna z ciałem wypadła z karawanu

Jak to możliwe?!

Szok na cmentarzu komunalnym w Bydgoszczy! Trumna z ciałem wypadła z karawanu

2022-12-28 11:59

To się nie mieści w głowie! Na jednym z bydgoskich cmentarzy doszło do przykrego incydentu. Podczas gdy rodzina odprowadzała zmarłego do miejsca spoczynku, trumna wypadła z karawanu. Zgromadzeni żałobnicy byli w szoku. Jak do tego mogło dojść?!

Szok na cmentarzu komunalnym w Bydgoszczy! Trumna z ciałem wypadła z karawanu

Jak informuje "Gazeta Pomorska", do zdarzenia doszło na cmentarzu przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy. Do gazety zgłosił się czytelnik i opisał to wstrząsające zdarzenie.

- Pogrzeb odbywał się jeszcze przed gwiazdką. Po nabożeństwie w kaplicy cmentarnej trumna została umieszczona w karawanie. W drodze na wyznaczone miejsce pochówku trumna wypadła na chodnik. Zszokowani krewni i znajomi zmarłego stanęli. Dobrze, że ciało pozostało w środku. Pracownicy zakładu pogrzebowego potrzebowali kilku minut, żeby z powrotem włożyć trumnę do samochodu. Skandal, żeby takie rzeczy się działy. Wstyd dla zakładu pogrzebowego - mówi czytelnik.

Czytaj także: Bydgoszczanie wstrząśnięci nagłą śmiercią dyrektora WiMBP. "Jeszcze cztery dni temu składaliśmy sobie życzenia"

"Pomorska" próbowała kontaktować się z zakładem pogrzebowym, jednak okazało się, że właściciela nie ma i nie będzie. Dodatkowo rozmówczyni przekonywała, że taka sytuacja się nie wydarzyła. Zamilkła, gdy usłyszała, że gazeta dysponuje zdjęciem z całego zdarzenia.

Do tej pory nie udało się uzyskać jakiekolwiek wyjaśnienia ze strony przedstawiciel firmy pogrzebowej.

Sonda
Czy słyszałeś/słyszałaś kiedykolwiek o podobnym zdarzeniu podczas pogrzebu?
Poruszające słowa brata na pogrzebie żołnierza, który zginął na Ukrainie