16-letnia Malwina zginęła w KOSZMARNYM wypadku. Za jej śmierć ma odpowiedzieć Robert

2021-01-14 11:32 korz eib
16-letnia Malwina zginęła w wypadku. Co wydarzyło się na drodze w Śmielinie?
Autor: Piotr Lampkowski / archiwum 16-letnia Malwina zginęła w wypadku. Co wydarzyło się na drodze w Śmielinie?

Osobowe BMW zderzyło się z suwem. Samochód rozpadł się na dwie części. Na miejscu zginęła 16-letnia Malwina. Po tej tragedii, prokuratura zdecydowała się na postawienie zarzutu kierowcy BMW. Podejrzany to Robert P., chłopak Malwiny. Za spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym grozi mu do 8 lat więzienia.

Śliczna nastoletnia Malwina straciła życie w wypadku. Robert walczy w szpitalu

BMW rozpadło się na części. W wypadku Śmielinie zginęła 16-letnia Malwina

To był okropny wypadek. Na drodze krajowej numer 10 niedaleko Nakła nad Notecią, 3 grudnia ubiegłego roku, po godzinie 21, BMW wyprzedzało ciężarówkę. Za kierownicą samochodu siedział 20-letni Robert P. Manewr wyprzedzania wykonał tak, że zderzył się z jadącym z naprzeciwka Volkswagenem Tauran.

Zobacz koniecznie: Śliczna nastoletnia Malwina straciła życie w wypadku. Robert walczy w szpitalu [ZDJĘCIA]

BMW, którym podróżowali Robert i Malwina, rozpadło się na dwie części. 20-latek z wypadku wyszedł cało. Takim samym szczęściem nie przyszło cieszyć się jego dziewczynie, 16-letniej Malwinie. Nastolatka zginęła na miejscu.

Prokuratura w Nakle nad Notecią w sprawie wypadku prowadzi śledztwo. Teraz wezwała do siebie Roberta P.

Dalsza część artykułu znajduje się pod galerią zdjęć.

- Kierowcy BMW postawiliśmy zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym - mówi nam prokurator Arkadiusz Nowak, zastępca Prokuratora Rejonowego w Nakle nad Notecią i wyjaśnia: - Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje do 8 lat pozbawienia wolności.

Robert P. nie przyznaje się do tego, że jest winny spowodowania wypadku, w którym śmierć poniosła 16-letnia Malwina. On wtedy był trzeźwy. Prokurator po postawieniu mu zarzutu nie zastosował wobec niego żadnego środka zapobiegawczego.

Zobacz także: W Śmielinie zginęła piękna 16-letnia Malwina. BMW ROZPADŁO SIĘ na pół. Jak do tego doszło? [REKONSTRUKCJA ZDARZEŃ]

14-letnia Ksenia zginęła w koszmarnym wypadku. Jechała z kuzynką do McDonalds