Śmiertelnie potrąciła rowerzystę w Gościeradzu. Trwa policyjne śledztwo [ZDJĘCIA]

2019-12-09 10:53 AG

Bydgoscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Gościeradz w powiecie bydgoskim. Kierująca mercedesem kobieta z nieustalonej przyczyny zjechała z drogi, a następnie potrąciła jadącego ścieżką rowerzystę. 71-latek po przewiezieniu do szpitala zmarł.

O tragedii, która rozegrała się na drogach naszego regionu pisaliśmy już wczoraj.

Koszmar na DK 25 pod Bydgoszczą! Kobieta STARANOWAŁA rowerzystę! [ZDJĘCIA]

Do tej tragedii doszło wczoraj około godziny 10:40 na drodze krajowej nr 25 w Gościeradzu. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca mercedesem z niewyjaśnionych przyczyn zjechała z drogi, przejechała przez pas zieleni i potrąciła, jadącego ścieżką dla rowerów, 71-letniego rowerzystę - mówi podkom. Lidia Kowalska z KWP w Bydgoszczy.

Mężczyzna został przewieziony do bydgoskiego szpitala, gdzie mimo udzielonej pomocy zmarł. Kierująca samochodem 32-latka była trzeźwa.

Bydgoscy policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE