Strajk Kobiet i wielkie protesty na ulicach, dramatyczne dane o zakażeniach koronawirusem. Tym żyła Polska w mijającym tygodniu

2020-10-30 10:46

Strajk Kobiet na ulicach polskich miast, ogromne wzrosty zakażeń koronawirusem, śmierć młodego ratownika medycznego. Czym jeszcze w mijającym tygodniu żyła Polska? Sprawdź, co działo się w kraju.

Czym żyli Polacy w mijającym tygodniu? Co działo się w kraju? Przeczytaj najważniejsze informacje.

Strajk Kobiet w Polsce

Strajk Kobiet przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego trwa już od kilku dni. Protesty odbywają się na ulicach wszystkich większych miejscowości w Polsce. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej galerii zdjęć.

Pogrzeb Jagny z Rokitek

Śmierć 36-letniej Jagny z Rokitek wstrząsnęła nie tylko mieszkańcami Pomorza, ale też całej Polski. W sobotę odbył się pogrzeb kobiety, która zdecydowała się na dramatyczny krok i odebrała sobie życie. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej galerii zdjęć.

Śmierć młodego ratownika medycznego. Jechał do pacjenta

Grzegorz P. (31+ l.) był doświadczonym ratownikiem medycznym. Do potrzebujących jeździł na motorze. Dzisiaj w południe wsiadł na niego ostatni raz by ratować ludzkie życie. Po zderzeniu z hyundaiem wyleciał w powietrze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej galerii zdjęć.

Czernikowo: Ksiądz wyszedł z BRONIĄ do protestujących kobiet! DRAMATYCZNE nagranie ze strajku

Strajk Kobiet przetacza się przez ulice polskich miast, w niektórych miejscowościach dochodzi do wyjątkowo zaognionych sytuacji. W niewielkim Czernikowie rozegrały się dantejskie sceny. Proboszcz tamtejszej parafii miał wyjść do protestujących mieszkańców z bronią. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej galerii zdjęć.

Gorlice. Chłodnie zapełnione zwłokami. Rodziny nie odbierają ciał bliskich

Epidemia koronawirusa spowodowała makabryczną sytuację w szpitalu im. H. Klimontowicza w Gorlicach. Prosektorium placówki jest już całkowicie wypełnione zwłokami, które nie są odbierane przez członków rodzin zmarłych osób. Dyrektor szpitala wydał komunikat, w którym zaapelował do proboszczów, by ci zwrócili się do wiernych z prośbą o niezwłoczne dokonywanie pochówków bliskich zmarłych. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej galerii zdjęć.

Najlepsze plakaty, wulgarne hasła. Strajk kobiet
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE