Spore straty

Strażacy z Warlubia mieli ogromnego pecha! W ich wóz uderzyła osobówka [ZDJĘCIA]

2022-11-21 13:44

O niewyobrażalnym pechu mogą mówić strażacy z OSP Warlubie. W sobotę, 19 listopada zostali wezwani do kolizji na A1 na wysokości Buśni (gmina Warlubie). Po przybiciu na miejscu i podjęciu działań, nagle w strażacki wóz uderzyła osobówka. Na szczęście nikomu nic się nie stało!

Strażacy z Warlubia mieli ogromnego pecha! W ich wóz uderzyła osobówka

Zima po raz kolejny zaskoczyła wszystkich! Opady śniegu dały się najbardziej we znaki kierowcom w sobotę, 19 listopada. Strażacy z całego woj. kujawsko-pomorskiego mieli ręce pełne roboty, ponieważ byli wzywani do wielu kolizji i wypadku.

Do jednego z takich zdarzeń doszło na autostradzie A1 na wysokości Buśni (gmina Warlubie). - Renault scenic przewrócił się na bok i leżał na pasie zieleni koło jezdni - mówił dziennikarzom "Extra Świecie" asp. Dariusz Sadowczyk z komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu.

Do zabezpieczenia miejsca zdarzenia wezwano zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej z Warlubia, jednak tego, co wydarzyło się po przyjeździe strażaków, nikt nie był w stanie przewidzieć. W trakcie prowadzonych działań, w tył ich wozu uderzył osobowy mercedes. Jak wyjaśnia portal, kierowca stracił panowanie nad pojazdem podczas padającego śniegu i wbił się maską pod nadbudowę wozu strażackiego. Na szczęście, w żadnym z tych dwóch zdarzeń nikomu nic się nie stało.

Łączną wartość uszkodzeń we wszystkich samochodach uczestniczących w obydwu kolizjach, strażacy oszacowali wstępnie na około 80 tys. zł - podaje "Extra Świecie".

Szaleńcza ucieczka ulicami Torunia
Policjanci z Piątku wymierzali sprawiedliwość na własną rękę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają