Tajemnicze zaginięcie 41-letniego Krzysztofa! Trop urywa się w Mełnie

2021-09-17 8:37
Tajemnicze zaginięcie 41-letniego Krzysztofa! Trop urywa się w Mełnie
Autor: KMP w Grudziądzu Tajemnicze zaginięcie 41-letniego Krzysztofa! Trop urywa się w Mełnie

Uwaga! Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu prowadzą poszukiwania Krzysztofa Filipiak. Jak wyjaśniają funkcjonariusze, mężczyzna ostatni raz był widziany w poniedziałek, 6 września br. Od tamtego czasu, 41-latek nie daje znaku życia.

Tajemnicze zaginięcie 41-letniego Krzysztofa! Trop urywa się w Mełnie

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują mieszkańca Mełna, Krzysztofa Filipiak. 41-latek 6 września 2021 r. ostatni raz był widziany przez rodzinę. Po tym dniu nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ze zgromadzonych informacji wynika, że miał 6 września br. odjechać z Mełna busem w kierunku Grudziądza. Funkcjonariusze apelują do osób, które widziały zaginionego lub posiadają informację o miejscu jego przebywania o pilny kontakt.

Rysopis:

  • wiek 41 lat,
  • 171 cm wzrostu,
  • sylwetka szczupła,
  • włosy krótkie koloru czarnego,
  • słaby zarost.

Zobacz także: Kolejne zaginięcie w Bydgoszczy! Co się stało z 16-letnim Sebastianem?

Funkcjonariusze proszą o zwrócenie uwagi na osoby o wskazanym rysopisie i wizerunku. W przypadku napotkania zaginionego proszę poinformować najbliższą jednostkę policji dzwoniąc do dyżurnego KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 221/222. Informacje można też przekazać bezpośrednio do Zespołu do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 351 lub pod numer alarmowy 112.

zapowiedź 19. Biegu po Nowe Życie (18 września)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE