Targi PET EXPO 2019 w Bydgoszczy! To był prawdziwy raj dla miłośników zwierząt [ZDJĘCIA, WIDEO]

2019-09-16 10:16

Na PET EXPO w Bydgoszczy zaprezentowało się ponad 170 wystawców. Niedziela to był ostatni dzień targów przeznaczony dla mieszkańców. Byliśmy na miejscu i sprawdziliśmy, co czekało na mieszkańców. Zobaczcie relację!

Bydgoszczanie przychodzili z pieskami, żeby wybrać im np. ubranko na zimę. Można było sprawdzić jaka karma jest odpowiednia dla naszego pupila, jak zapewnić mu odpowiedni komfort w czasie podróży samochodem lub w trakcie snu i wypoczynku.

Na tragach swoje stoisko miało też Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy. Placówka informowała, w jaki sposób adoptować zwierzaka i jakie ma potrzeby.

- Mnóstwo osób się pojawiło i co jest najważniejsze, nie trzeba nikogo prosić, żeby zasilał nasze skarbonki. Jesteśmy tutaj po to, żeby naszym zwierzakom sprawić luksusy, takie jak są tutaj na targach, bo na targach można dostać kolorowy zawrót głowy. Są takie sprzęty, jakich jeszcze świat nie widział i myślimy też, że po targach troszkę tych dobroci do nas skapnie - powiedział nam Izabella Szolginia, dyrektor bydgoskiego schroniska.

Do adopcji porzuconych zwierzaków zachęcało też m.in. Stowarzyszenie Dom Buldoga.

Właściciele zwierząt dowiedzieli się także w jaki sposób przeprowadza się resuscytację, kiedy należy przeprowadzać szczepienia i jak zapewnić naszym pupilom odpowiednie warunki, aby były zdrowe i szczęśliwe.

Dochód z biletów organizatorzy przeznaczą na wybrane przez mieszkańców placówki, które opiekują się zwierzakami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE