TO już się dzieje! ATAKUJE z każdej strony! Termometry oszalały!

2021-02-25 5:23 eib PAP
TO już się dzieje! ATAKUJE z każdej strony! Termometry oszalały!
Autor: Super Express TO już się dzieje! ATAKUJE z każdej strony! Termometry oszalały!

Czy to już koniec zimy? Możemy już chować ciepłe ubrania do szaf? Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej informują, że w czwartek, 25.02.2021 termometry będą wskazywać od 9°C do 17°C. Zapowiada się kolejny ciepły dzień. Czy to już wiosna? Na pewno w ciągu dnia nie będą nam towarzyszyły opady śniegu ani deszczu. Niebezpiecznie może być rano, gdy nad niemal wszystkimi miastami będzie unosiła się mgła, która bardzo ograniczy widoczność. Jaka będzie pogoda 25.02.2021 (czwartek)? Przeczytaj prognozę pogody.

Spis treści

  1. Prognoza pogody, 25.02.2021 - czwartek. IMGW: Termometry będą wskazywać od 9°C do 17°C
  2. To już wiosna? Będzie bardzo wysoka temperatura!
W Bydgoszczy znów prószy śnieg. Są trudne warunki na drogach

Prognoza pogody, 25.02.2021 - czwartek. IMGW: Termometry będą wskazywać od 9°C do 17°C

Czy to już koniec zimy? Możemy cieszyć się pierwszymi wiosennymi dniami? Meteorolodzy przygotowujący długoterminowe prognozy pogody informują, że w najbliższych dniach będziemy obserwować wzrost temperatur, a mroźne dni odejdą w zapomnienie.

W nocy z środy na czwartek niebo nad niemal całą Polską będzie bezchmurnie lub będzie małe zachmurzenie. Tylko na północy i wschodzie zachmurzenie będzie miejscami umiarkowane.

W niektórych regionach Polski, głównie na północy kraju oraz w dolinach  prognozowane są mgły, także marznące, ograniczająca widzialność do 200 metrów, a na północnym wschodzie do 50 m. W rejonie mgieł przejściowy wzrost zachmurzenia do całkowitego.

Temperatura minimalna w nocy wynosić będzie od -1°C na południu do 3°C w centrum i 7°C nad morzem, w rejonach podgórskich Karpat od -5°C do -1°C. Wiatr słaby, na wybrzeżu także umiarkowany, południowo-zachodni, na południu zmienny.

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski: "Premier zostanie wymieniony", a lato będzie GORSZE, niż w zeszłym roku!

To już wiosna? Będzie bardzo wysoka temperatura!

W czwartek niebo nad krajem będzie bezchmurnie lub będzie małe zachmurzenie, natomiast na północnym wschodzie zachmurzenie będzie duże z rozpogodzeniami.

Rano miejscami będą występowały mgły ograniczające widzialność do 200 metrów, a na północnym wschodzie do 50 m. Lokalnie mgły utrzymają się do godzin południowych.

Temperatura maksymalna od 9°C na północnym wschodzie do 14°C w centrum i 17°C na Śląsku.

Wiatr słaby, na wybrzeżu i południu także umiarkowany, na Podkarpaciu porywisty, a w rejonach podgórskich Karpat w porywach do 55 km/h, południowo-zachodni. W Karpatach porywy wiatru do 70 km/h.

Sprawdź także: Strzały podczas uroczystości państwowej w Polsce? Nasz kraj czeka kolejna tragedia? Jasnowidz Jackowski miał STRASZNĄ WIZJĘ

(PAP)

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE