Jasnowidz Jackowski: "Premier zostanie wymieniony", a lato będzie GORSZE, niż w zeszłym roku!

2021-02-19 11:30 eib
Za Morawieckim stoi dwóch MĘŻCZYZN Czeka nas KOSZMARNE lato
Autor: GRAFIKA SE Anna Szamborska Za Morawieckim stoi dwóch MĘŻCZYZN Czeka nas KOSZMARNE lato

Jasnowidz Krzysztof Jackowski w swoich przepowiedniach i wizjach przyszłości często porusza temat tego, co ma się wydarzyć w tym roku, oraz w najbliższych latach. Podczas ostatniej audycji, jasnowidz z Człuchowa, zdecydował się na przepowiedzenie przyszłości Mateuszowi Morawieckiemu, premierowi Polski. Jego ostatnia przepowiednia nie napawa optymizmem. To, co przekazał swoim słuchaczom podczas audycji jest bardzo niepokojące. Krzysztof Jackowski twierdzi, że Mateusz Morawiecki zostanie pozbawiony stanowiska premiera. Mówił też o tym, że tegoroczne lato będzie o wiele gorsze, niż to w roku 2020. Co jeszcze wydarzy się w życiu Mateusza Morawieckiego oraz w Polsce, w Europie i na świecie? Przeczytajcie najnowszą przepowiednię.

Krzysztof Jackowski przepowiada przyszłość dla 10 polskich miast

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiada przyszłość Mateusza Morawieckiego, premiera Polski

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, od lat zajmuje się przepowiadaniem przyszłości. Niejednokrotnie już pomagał w poszukiwaniach zaginionych osób. Jednak to nie jedyne sprawy, z którymi jasnowidz Jackowski ma do czynienia. Swoimi przepowiedniami i wizjami przyszłości Jackowski dzieli się podczas audycji, które prowadzi za pośrednictwem swojego kanału na portalu YouTube. To właśnie tam jego słuchacze mają szansę dowiedzieć się, jak brzmią najnowsze przepowiednie i wizje przyszłości.

Podczas ostatniej audycji jasnowidz Jackowski postanowił przepowiedzieć przyszłość Mateuszowi Morawieckiemu, premierowi Polski.

Obraz, który przedstawił Jackowski nie napawa optymizmem.

Całą treść przepowiedni jasnowidza Jackowskiego znajdziesz w naszej galerii zdjęć. Przeczytaj co, według Krzysztofa Jackowskiego, przytrafi się Mateuszowi Morawieckiemu, premierowi Polski.

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski o luzowaniu obostrzeń, DYMISJI rządu i ZAGROŻENIU w Europie. UPIORNE przepowiednie