Bliscy wylali już morze łez

36-letni Tomek wsiadł na motor i zderzył się z ciężarówką! To miała być jego ostatnia przejażdżka [ZDJĘCIA]

2022-10-10 16:45

Jednoślady dla niego były całym światem. Tomasz P. (+36 l.) wsiadał na motor, gdy tylko asfalt był suchy i pędził przed siebie. To miała być jego ostatnia przejażdżka w tym roku. Gdy na zakręcie wyprzedzał motorower zjechał na przeciwległy pas. Odbił się od ciężarówki i uderzył w barierki. Mężczyzna nie miał najmniejszych szans tego przeżyć...

36-letni Tomek wsiadł na motor i zderzył się z ciężarówką! To miała być jego ostatnia przejażdżka

Tomasz P. był wysokim dobrze zbudowanym mężczyzną. Wszyscy w jego rodzinnej wsi pod Żninem wiedzieli, że kocha jednoślady. Niedawno zamienił bmw na yamahe. Teraz, gdy do Polski zawitało prawdziwe Babie Lato, Tomek wybrał się w piątek (7 października) na przejażdżkę. O tym, jak ona się zakończyła, czytamy w oficjalnym komunikacie policji.

- Zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem motocyklisty w miejscowości Folusz gm. Gąsawa, dyżurny żnińskiej komendy otrzymał w piątek około godz. 13:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących pod nadzorem prokuratora wynika, że 36-letni kierujący motocyklem yamaha, na łuku drogi wyprzedził motorower, po czym doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwka pojazdem ciężarowym marki mercedes, a następnie uderzył w barierę energochłonną - wyjaśnia nam rzecznik żnińskiej policji.

Tragiczny wypadek w Foluszu. Tomek nie miał szans

Pomimo podjętej reanimacji, 36-letni motocyklista, mieszkaniec gminy Gąsawa, zmarł. Kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy. W czynnościach na miejscu tego tragicznego wypadku brał również udział biegły z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych. Okoliczności tego wypadku wyjaśni prowadzone postępowanie.

Sonda
Czy straciłeś/straciłaś kiedyś kogoś bliskiego?
Wypadek autokaru z uczniami! Jechali na wycieczkę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany