Bydgoszcz płacze po tragicznej śmierci 12-letniej Wiktorii. "Spoczywaj w pokoju Aniołku"

2021-06-16 11:53
Bydgoszcz płacze po tragicznej śmierci 12-letniej Wiktorii. Serce pękło na milion kawałków
Autor: KWP Bydgoszcz, Facebook Bydgoszcz płacze po tragicznej śmierci 12-letniej Wiktorii. "Serce pękło na milion kawałków"

Wiktoria z Bydgoszczy zginęła tragicznie w drodze do szkoły. W poniedziałek (14 czerwca) na rondzie Inowrocławskim doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Niestety jeden z nich wjechał na chodnik, na którym stali piesi. Wśród nich była 12-latka, która w wyniku odniesionych obrażeń, zginęła na miejscu. Wiadomo, że dziewczynka szła do szkoły. Bydgoszczanie są wstrząśnięci śmiercią dziewczynki. - Łzy mi same ciurkiem lecą, pomimo, że nie znam dziecka i rodziców - pisze jedna z internautek.

Wiktoria zginęła, gdy szła do szkoły. Tragedia na rondzie Inowrocławskim w Bydgoszczy

Przypomnijmy - do tych dramatycznych wydarzeń doszło w poniedziałek (14 czerwca) około godziny 8:00. To wtedy dyżurny bydgoskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na rondzie Inowrocławskim w Bydgoszczy.

Zobacz: Wiktoria zginęła w drodze do szkoły. Wzruszające słowa ojca 12-latki. "Na zawsze w naszych sercach aniołeczku"

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący seatem leonem wykonując niewłaściwie manewr zmiany kierunku jazdy doprowadził do zderzenia z kierującym prawidłowo vw passatem. Ten w wyniku zderzenia zjechał na chodnik i potrącił dwoje pieszych czekających przy przejściu dla pieszych na zmianę świateł. Na miejscu śmierć poniosła 12-letnia dziewczynka, a 83-letni mężczyzna został przewieziony do szpitala - wyjaśnia podkom. Lidia Kowalska.

Czytaj więcej: Bydgoszcz. Samochód wjechał w pieszych! 12-letnia dziewczynka zginęła na miejscu [ZDJĘCIA]

Bydgoszcz płacze po śmierci 12-letniej Wiktorii. "Śpij aniołku kochany"

Śmierć Wiktorii poruszyła wszystkich bydgoszczan. W internecie pojawiło się mnóstwo komentarzy ze wsparciem dla rodziców tragicznie zmarłej dziewczynki.

Oto część z nich:

- Strata dziecka jest zawsze najbardziej bolesna, więc nie wiem jak mogłabym pocieszyć teraz rodziców. Niektórzy powinni mieć zabrane prawo jazdy skoro nie widzą ludzi na pasach!

- Wyrazy współczucia sam mam córkę i sobie tego nie wyobrażam

- Bardzo nam przykro z tego powodu nie da się opisać słów, jaka to tragedia dla rodziców. Wyrazy współczucia dla całej rodziny. Biedne niewinne dziecko. Aż w głowie się to nie mieści ze takiego aniołka już nie ma wśród nas

- Serce pęka na milion kawałków. Mam syna w tym wieku... nie wyobrażam sobie bólu tych rodziców. Spoczywaj w pokoju Aniołku.

Głos zabrał także tata Wiktorii, który w wzruszający sposób pożegnał córeczkę. - Tak bardzo Cię kochamy nasza księżniczko - napisał pod naszym tekstem.

Nastolatek uciekał pod osłoną nocy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE