Sebastian wyszedł ze szpitala i ślad po nim zaginął. Kilka dni później znaleziono jego ciało w lesie

2021-06-27 17:38
Sebastian wyszedł ze szpitala i ślad po nim zaginął. Jego ciało znaleziono w lesie
Autor: KMP w Grudziądzu, archiwum SE Sebastian wyszedł ze szpitala i ślad po nim zaginął. Jego ciało znaleziono w lesie

Nie na takie informacje czekali mieszkańcy Kujaw i Pomorza, którzy zaangażowali się w poszukiwania zaginionego Sebastiana z Grudziądza. Wczoraj (26 czerwca) znaleziono zwłoki poszukiwanego mężczyzny. Co się stało i czy w śmierć 42-latka są zamieszane osoby trzecie?

Grudziądz: Tragiczny finał poszukiwań zaginionego Sebastiana. Jego ciało znaleziono w lesie

Tragiczne doniesienia z Grudziądza. Po kilku dniach intensywnych działań, policja zakończyła poszukiwania zaginionego Sebastiana. Zwłoki znaleziono na leśnym terenie. – Czynności doprowadziły do odnalezienia zwłok mężczyzny, 1,5 km od szpitala. Na miejscu pracowali technicy śledczy pod nadzorem prokuratora. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie określić przyczyny zgonu. Musimy poczekać na badania. Z wstępnych oględzin ciała nie wynika, żeby doszło do samobójstwa – relacjonuje dziennikarzom TVP Bydgoszcz podkom. Robert Szablewski z KMP w Grudziądzu.

Zobacz: Piękna Monika zniknęła bez śladu kilka dni temu. Trop urywa się w grudziądzkim motelu!

Wyszedł ze szpitala i zniknął! Co się przytrafiło Sebastianowi?

Przypomnijmy - 42-latek zaginął 11 czerwca 2021 roku. To tego dnia opuścił szpital przy ul. Rydygiera w Grudziądzu, do którego trafił kilka minut wcześniej z raną głowy. Od tamtego dnia, mężczyzna nie dawał znaków życia. W poszukiwaniach brało udział kilkadziesiąt osób: funkcjonariusze policji, straży pożarnej i ochotnicy.

"Myślałam, że to koniec świata" - przez gminę Wilków przeszła groźna nawałnica
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE