Dramat na drodze!

Tragiczny wypadek na DK 10 pod Trzeciewnicą! Zginęły dwie osoby [ZDJĘCIA]

Dramatyczne doniesienia z dróg woj. kujawsko-pomorskiego! W piątek (14 października) na drodze krajowej nr 10 między Trzeciewnicą a Ślesinem doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Jak informują nas pracujący na miejscu strażacy, dwie osoby zginęły, a pozostałe dwie trafiły do szpitala.

Tragiczny wypadek na DK 10 pod Trzeciewnicą! Zginęły dwie osoby

Do wypadku doszło w piątek, 14 października w środku nocy. - Około godziny 2:40 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku na DK 10. Pod Trzewnicą doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z samochodem osobowym. Osobówką podróżowały łącznie 4 osoby. 64-letni kierowca zginął na miejscu. W stosunku do jednego z pasażerów również odstąpiono od resuscytacji. Pozostałe 2 osoby (kobieta i mężczyzna) zostały zabrane do szpitala - wyjaśnia nam rzecznik Komendy Wojewódzkiej Straży Pożarnej w Toruniu. Wiadomo, że kierowcy ciężarówki nic się nie stało.

Wypadek na DK 10 pomiędzy Trzeciewnicą a Ślesinem. Droga jest zablokowana

Jak informują nas strażacy z OSP Nakło nad Notecią, DK 10 jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracuje 6 zastępów straży pożarnej, policja oraz prokuratura. Na razie nie wiadomo, jak dokładnie doszło do zdarzenia.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Wypadek śmiertelny w Szklanej. Zginęły dwie osoby