wandale

i

Autor: ZDMiKP Bydgoszcz

Coś podobnego!

Atak wandali na rondzie w Bydgoszczy. Nie uwierzysz, co zepsuli

2023-03-16 17:38

W środę, 16 marca kierowcy z Bydgoszczy musieli liczyć się z lekkim utrudnieniem. Sygnalizacja przy Rondzie Bernardyńskim nie działała. To jednak nie usterka! Jak poinformował Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej na Facebooku – ktoś celowo ją zepsuł. Akt wandalizmu został udokumentowany. Pod spodem znajdziecie zdjęcia. Mówią one same za siebie. Sprawę zgłoszono na policję.

Jak podaje polskie prawo - „kto cudzą rzecz niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5”. Przypomnijmy, że w zeszłym roku pewna 16-latka oraz jej 19-letni kolega zdewastowali wiaty przystankowe wraz z wyposażeniem przy ulicy Rejewskiego - Akademicka w Bydgoszczy. Oboje trafili przed sąd.

Podobne konsekwencje czekają na tego, kto dokonał aktu wandalizmu w dniu 16 marca w okolicy Ronda Bernardyńskiego. Jak poinformowali drogowcy - wandale zniszczyli całe przyłącze elektryczne, odpowiedzialne za zasilanie. Tym samym sygnalizacja świetlna i oświetlenie uliczne przy rondzie nie działały przez kilka godzin.

M jak miłość. Pierwsza noc Magdy i Andrzeja po zdradzie. Namiętne pocałunki i finał, na który wszyscy czekal

Po godzinie 11 sygnalizacja świetlna na rondzie Bernardyńskim została przywrócona. Prace naprawcze trwały jednak nadal. Zobaczcie zdjęcia.

Jak informują bydgoscy drogowcy – sprawa została już zgłoszona na policję.

Źródło: Wandalizm na bydgoskim rondzie! Ktoś zepsuł sygnalizację świetlną. Nie działała przez kilka godzin
Nasi Partnerzy polecają