Wielkanoc 2023: Które sklepy są otwarte w Wielką Niedzielę i Wielki Poniedziałek? Gdzie zrobimy zakupy 9 i 10 kwietnia w Bydgoszczy?

i

Autor: CANVA

Gdzie zrobić zakupy?

Wielkanoc 2023: Które sklepy są otwarte w Wielką Niedzielę i Wielki Poniedziałek? Gdzie zrobimy zakupy 9 i 10 kwietnia w Bydgoszczy?

2023-04-09 9:00

Wielkanoc 2023. Gdzie można zrobić zakupy w Bydgoszczy? Które sklepy są otwarte? W tym roku Wielkanocna Niedziela i Wielkanocny Poniedziałek wypadają 9 i 10 kwietnia. Zazwyczaj większość z nas świąteczne zakupy robi z wyprzedzeniem, co jednak zrobić, gdy o czymś zapomnimy? Czy jakieś sklepy w Bydgoszczy będą otwarte? Gdzie zrobimy zakupy w Wielkanoc w Bydgoszczy? Podpowiadamy, gdzie zrobisz zakupy w święta.

Sklepy w Bydgoszczy otwarte w Wielkanoc 2023. Gdzie zrobić zakupy?

W tym roku Wielkanoc przypada 9 kwietnia. Z tej okazji tydzień przed tym świętem większość sklepów i galerii handlowych była otwarta w niedzielę, aby móc się przygotować na nadchodzące dni. Jak będzie wyglądała sytuacja w Wielką Niedzielę i Wielki Poniedziałek? Gdzie zrobić zakupy w Wielkanoc 2023 w Bydgoszczy?

Zobacz: Kartki świąteczne na Wielkanoc 2023 z życzeniami! Piękne grafiki do pobrania za darmo!

Wielkanoc 2023. Jakie sklepy w Bydgoszczy będą otwarte?

Zaczęły się gorączkowe przygotowania do świąt. Często jednak w tracie kuchennych obowiązków okazuje się, że brakuje nam jakiegoś kluczowego produktu. Warto wtedy wiedzieć, w których sklepach w Niedzielę Wielkanocną i Lany Poniedziałek będziemy mogli zrobić zakupy!

Trzeba zaznaczyć, że większość sklepów będzie zamknięta. Zakupów nie zrobimy w Lidlu, czy Biedronce. Jakie zatem sklepy będą otwarte w Wielkanoc w Bydgoszczy? Otwarte mogą być małe osiedlowe sklepiki (zakaz handlu nie dotyczy sklepów, gdzie za ladą stanie właściciel), Żabki czy stacje benzynowe.

Sonda
Spędzasz święta wielkanocne w Polsce czy za granicą?
Nagły atak zimy przed Wielkanocą
Nasi Partnerzy polecają