Wiktoria Obramska wciąż nie daje znaku życia. Dramatyczny apel brata 17-latki. Pomóżcie mi ją znaleźć

i

Autor: KWP w Bydgoszczy

Gdzie jest nastolatka?

Wiktoria Obremska wciąż nie daje znaku życia. Dramatyczny apel brata 17-latki. "Pomóżcie mi ją znaleźć"

2023-03-23 9:19

Policjanci ze Szwederowa nadal prowadzą poszukiwania 17-latki, która w niedzielę (20 marca) wyszła z miejsca pracy matki nie mówiąc, gdzie się udaje. Do chwili obecnej nie wróciła do miejsca zamieszkania. Rodzina Wiktorii prosi o jakiekolwiek informacje w sprawie jej zaginięcia. Głos w sprawie zabrał także brat bydgoszczanki.

17-letnia Wiktoria zniknęła bez śladu. Szuka jej cała Bydgoszcz

Komisariat Policji Bydgoszcz-Szwederowo został powiadomiony przez rodzinę o zaginięciu Wiktorii Obrembskiej kilka dni temu. Jak wyjaśniają mundurowi, nastolatka wyszła z miejsca pracy matki przy ul. Mokrej w Bydgoszczy 20 marca 2023 roku. Od tamtego dnia nie ma z bydgoszczanką żadnego kontaktu. Według najnowszych ustaleń, Wiktoria posiada przy sobie telefon, ale jest on nieaktywny.

Bliscy nastolatki apelują o pomoc w jej odnalezieniu. - Proszę wszystkich o pomoc. Pomóżcie mi znaleźć moja siostrę. Wierzę w moc Facebooka - napisał w mediach społecznościowych brat zaginionej.

Rysopis Wiktorii:

  • 172 cm wzrostu,
  • włosy ciemne,
  • uszy małe,
  • nos prosty, mały.

17-latka w chwili zaginięcia była ubrana w czarną kurtkę, szare dresy, buty ciemne, kolczyk na dolnej wardze i w nosie.

Ktokolwiek zna miejsce pobytu nastolatki, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ul. Toruńskiej 19  lub telefoniczny pod nr tel. 47 751 52 69 albo na numer alarmowy Policji 112.

Wiktorio, gdzie jesteś?! Rodzina rozpaczliwie szuka 17-latki z Bydgoszczy

i

Autor: KWP w Bydgoszczy
Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Poszukiwania 66-latki z policyjnego śmigłowca!
Nasi Partnerzy polecają