Sławomir nie daje znaku życia od sylwestra. Co się stało z 58-latkiem z Grudziądza?

2022-01-19 8:57
Sławomir nie daje znaku życia od sylwestra. Tajemnicze zaginięcie 58-latka z Grudziądza
Autor: KMP Grudziądz

Uwaga! Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują Sławomira Dorau. Jak informują mundurowi, mężczyzna ostatni raz był widziany 31 grudnia 2021 roku. Rodzina i bliscy 58-latka proszą o pomoc w poszukiwaniach!

Sławomir nie daje znaku życia od sylwestra. Tajemnicze zaginięcie 58-latka z Grudziądza

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują Sławomira Dorau. Jak informują mundurowi, 58-latkek ostatni raz był widziany 31 grudnia 2021 roku. Od tamtego dnia mężczyzna nie kontaktował się z rodziną. Funkcjonariusze apelują do osób, które widziały zaginionego lub posiadają informację o miejscu jego przebywania.

Rysopis:

  • wiek 58 lat,
  • 190 cm wzrostu,
  • szczupłe budowy ciała,
  • włosy koloru siwego do ramion.

Zobacz: Nie żyje dyrektor GOSiR w Osielsku. Żanetta Kaźmierczak miała 44 lata

W dniu zaginięcia, 58-latek ubrany był w spodnie koloru ciemnoniebieskiego, buty białe sportowe, kurtka czarna do kolan, czapka zimowa koloru czarnego.

Funkcjonariusze proszą o zwrócenie uwagi na osoby o wskazanym rysopisie i wizerunku. W przypadku napotkania zaginionego proszę poinformować najbliższą jednostkę policji dzwoniąc do dyżurnego KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 221/222. Informacje można też przekazać bezpośrednio do Zespołu do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 351 lub pod numer alarmowy 112. 

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Dron obserwował kierowców w Bydgoszczy. Policja pokazuje nagranie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE