Wyszedł z więzienia i zaraz do niego wrócił! 56-latek spędził na wolności tylko sześć godzin

2021-07-27 12:11
Zatrzymany mężczyzna w kajdankach
Autor: KMP w Toruniu Rozklejał skandaliczne hasła i symbole faszystowskie koło Leszna. "Popieram przemoc wobec LGBT" / Zdjęcie ilustracyjne

Grudziądzcy policjanci zatrzymali 56-latka, który groził dwóm osobom pozbawieniem życia. Mężczyzna już wcześniej miał problemy z prawem, za które spędził długą część swojego życia za kratami. Na wniosek śledczych agresor, decyzją sądu, został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Grudziądz: Spędził na wolności tylko sześć godzin

W jednym z grudziądzkich mieszkań doszło do awantury, w której brał udział 56-latek. Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci pojechali na miejsce, gdzie zastali mężczyznę, który był wskazywany jako agresor.

Zobacz: Proboszcz broni pijanego wikariusza! SZOKUJĄCE tłumaczenie i pretensje do policji. "Za dużo mówią"

- Miał on grozić nożem dwóm osobom. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnej izby zatrzymań. Jak się później okazało, 56-latek wrócił do domu po długiej nieobecności spowodowanej odsiadywaniem kary pozbawienia wolności za inne przestępstwo. W sumie spędził 12 lat w więzieniu - wyjaśnia rzecznik grudziądzkiej policji.

Według uzyskanych informacji od czasu opuszczenia zakładu karnego do kolejnego zatrzymania upłynęło niespełna 6 godzin. Teraz mężczyzna będzie oczekiwał w areszcie na wyrok.

Za popełnione przestępstwo gróźb karalnych grozi mu kara 2 lat pozbawienia wolności.

Zamordował ciocię i pochował ją w jej domku letniskowym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE