Aleksandra wyszła z domu i zniknęła. Policja zdradza jeden szczegół

2021-08-03 16:29
Aleksandra wyszła z domu i zniknęła. Policja zdradza jeden szczegół
Autor: BCZK/SE.pl Aleksandra wyszła z domu i zniknęła. Policja zdradza jeden szczegół

Uwaga! Komisariat Policji Bydgoszcz-Błonie prowadzi poszukiwania Aleksandry Kłos, która 30 lipca 2021 r. wyszła z domu i do teraz nie dała znaku życia. Co się stało z 17-latką? To stara się ustalić także rodzina zaginionej, która prosi o pomoc w odnalezieniu bydgoszczanki.

Wyszła z domu i zniknęła. Co się stało z 17-letnią Aleksandrą?

Aleksandra Kłos ostatni raz była widziana 30 lipca 2021 r. Jak wyjaśnia bydgoska policja, około godz. 12:00 nastolatka oddaliła się z miejsca zamieszkania w bliżej nieokreślonym kierunku i do chwili obecnej do niego nie powróciła i nie skontaktowała się z rodziną.

Zobacz: Piękna Monika zniknęła bez śladu. Wcześniej powiedziała coś strasznego

Rysopis:

  • wzrost 175 cm,
  • krępej budowy ciała,
  • włosy do pasa, spięte w kucyk, koloru jasny blond.

W chwili zaginięcia poszukiwana ubrana była w czerwony t-shirt, czerwone długie getry, sportowe buty z białymi napisami. Posiada przy sobie wózek dziecięcy z lalką w środku wielkości i wagi dziecka. Wózek koloru czarno-fioletowego, torba przy wózku tego samego koloru.

Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z Dyżurnym KP Bydgoszcz-Błonie pod numerem telefonu 47-751-13-59 lub 112.

W Odrze znaleziono zwłoki mężczyzny.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE