Zaatakował w sklepie koło Bydgoszczy. Rozpoznajesz go? Powiadom policję!

i

Autor: KWP w Bydgoszczy / Małopolska Policja Zaatakował w sklepie koło Bydgoszczy. Rozpoznajesz go? Powiadom policję!

Zaatakował w sklepie koło Bydgoszczy. Rozpoznajesz go? Powiadom policję! [WIDEO, ZDJĘCIA]

2022-07-05 13:54

Bydgoszcz i okolice: Policjanci z Komisariatu Policji w Koronowie zwracają się z prośbą o pomoc w prowadzonym przez nich śledztwie. Mężczyzna połasił się na artykuły drogeryjne. - Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami - apeluje komisarz Przemysław Słomski z KWP w Bydgoszczy.

Policjanci z Bydgoszczy przekazują prośbę kolegów z Koronowa. Funkcjonariusze mają nadzieję, że publikacja wizerunku poszukiwanego w mediach pomoże im znaleźć podejrzanego. O co chodzi? - Kryminalni z koronowskiego komisariatu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów drogeryjnych o znacznej wartości. Zdarzenie miało miejsce w jednym ze sklepów w Koronowie przy ulicy Szosa Kotomierska. Sprawcą jest mężczyzna widoczny na filmie i zdjęciach - wyjaśnia kom. Przemysław Słomski z KWP w Bydgoszczy. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami i materiałem wideo. Przyjrzyjcie się mu uważnie. Jeśli go rozpoznajecie - powiadomcie służby!

Czytaj też: Tajemnicze zaginięcie Volodimira w Bydgoszczy! Wyszedł z mieszkania i już nie wrócił

Okradł sklep koło Bydgoszczy. Rozpoznajesz go? Powiadom policję

Bydgoszcz i okolice: Policja apeluje o pomoc ws. podejrzanego

Policjanci z regionu niejednokrotnie przekonywali, że publikacje wizerunku podejrzanych w mediach znacząco pomagają im w prowadzonych sprawach. Również w tym przypadku funkcjonariusze liczą na przełom. Gdzie można się zgłaszać z przydatnymi informacjami?

- Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Koronowie przy ul. Paderewskiego 31 lub telefoniczny pod numerem telefonu 47 752 12 18, a także całodobowo pod numerami lub 112, 47 752 12 00 powołując się na znak sprawy L.dz. 3218/22 - apeluje komisarz Słomski z KWP w Bydgoszczy.

Sonda
Czy znając miejsce pobytu poszukiwanego przestępcy, poinformowałbyś policję?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE