Zaginęła 14-letnia Aleksandra z Bydgoszczy. Uciekła z domu! Ważny apel policji

2021-07-27 16:54
Zaginęła 14-letnia Aleksandra z Bydgoszczy. Uciekła z domu! Ważny apel policji
Autor: KMP w Bydgoszczy Zaginęła 14-letnia Aleksandra z Bydgoszczy. Uciekła z domu! Ważny apel policji

Policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniach 14-latki z Bydgoszczy. Ktokolwiek widział Aleksandrę, powinien skontaktować się z mundurowymi. Nastolatka w poniedziałek (26.07.2021) wyszła z domu i do tej pory nie dała znaku życia.

Zaginęła 14-letnia Aleksandra Pawlak z Bydgoszczy. Jak wynika z komunikatu policji, nastolatka uciekła w poniedziałek z domu. Niestety, do tej pory nie wiadomo, gdzie jest. Nie dała znaku życia.  - Wczoraj (26.07.2021) oddaliła się z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. - informuje KMP w Bydgoszczy. Poszukiwania zaginionej nastolatki prowadzą policjanci z Fordonu. Mundurowi publikują wizerunek oraz rysopis Aleksandry w specjalnym komunikacie. Szukają świadków, którzy mogą pomóc w odnalezieniu dziewczyny. Widziałeś osobę, która pasuje do opisu? To ważne! Skontaktuj się z policją. Poniżej rysopis 14-latki.

Rysopis zaginionej 14-latki:

  • 158 cm wzrostu, normalnej budowy ciała, niebieskie oczy, ciemne włosy długie sięgające do ramion, falowane.
  • Ubrana w dniu ucieczki: krótkie spodenki, koszulka w kratkę.

Zobacz też: Nastolatki zniknęły z placówki wychowawczej w Sadkach. Błyskawiczna reakcja policji

- Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu proszone są o kontakt z Policją pod nr alarmowym 112 lub dyżurnym KP Bydgoszcz-Fordon 47-751-58-59. - apeluje policja.

Burza w Łodzi. Poranne oberwanie chmury nad miastem. Rozlewiska na ulicach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE