Zderzenie dwóch aut na trasie Wieszczyce - Kęsowo. Jeden z kierowców był pijany

i

Autor: KPP w Tucholi Zderzenie dwóch aut na trasie Wieszczyce - Kęsowo. Jeden z kierowców był pijany

Powiat tucholski

Wypadek na trasie Wieszczyce - Kęsowo. Jeden z kierowców był pijany!

2022-10-04 9:26

Kolejny wypadek na drogach woj. kujawsko-pomorskiego. W poniedziałek, 3 października na trasie Wieszczyce - Kęsowo doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły dwa samochody. - Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana. Jak się szybko okazało, jeden z uczestników zdarzenia był nietrzeźwy - wyjaśnia tucholska policja. Jak dokładnie doszło do zdarzenia?

Powiat tucholski: Zderzenie dwóch aut na trasie Wieszczyce - Kęsowo

Do tego zdarzenia drogowego doszło na trasie Wieszczyce - Kęsowo w poniedziałek (3 października) przed godziną 8:00. - Na miejsce został zadysponowany patrol ruchu drogowego. Policjanci, po przeanalizowaniu śladów i uszkodzeń rozbitych pojazdów wstępnie ustalili, że 46-letni kierowca skody, na łuku drogi, nie dostosował prędkości, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka pojazdem marki mitsubishi, którym kierowała 39-letnia kobieta - wyjaśnia rzecznik KPP w Tucholi.

Wypadek na drodze w powiecie tucholskim. Jeden z kierowców kompletnie pijany!

Funkcjonariusze, w trakcie wykonywanych czynności, wyczuli od kierowcy skody alkohol. Urządzenie pomiarowe wskazało, że w jego organizmie znajduje się 2,4 promila alkoholu. Od mężczyzny została pobrana krew do dalszych badań. Kierowcy obu pojazdów trafili do szpitala. Policjanci zabezpieczyli ślady oraz wykonali oględziny pojazdów i miejsca zdarzenia. Teraz tucholscy śledczy będą ustalać dokładne okoliczności tego zdarzenia drogowego.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Wypadek autokaru z uczniami! Jechali na wycieczkę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają