Policja prosi o pomoc

Złodziejka z Biedronki na Szwederowie poszukiwana! Rozpoznajesz tę kobietę? [ZDJĘCIA, WIDEO]

2022-09-23 9:14

Bydgoszcz: Złodziejka, która zabrała telefon z Biedronki poszukiwana przez miejscowych funkcjonariuszy. Policjanci z Komisariatu Policji na Szwederowie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na przesłanych mediom materiałach. - Wszyscy, którzy rozpoznają kobietę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami - apeluje nadkom. Przemysław Słomski z KWP w Bydgoszczy.

W komunikacie policjanta z Bydgoszczy czytamy, że kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży. Zdarzenie miało miejsce w jednym ze sklepów sieci Biedronka, mieszczącym się przy ulicy Kossaka w Bydgoszczy. - Tam, nieustalona kobieta zabrała telefon pozostawiony przez pokrzywdzonego na regale, po czym niezwłocznie wyszła ze sklepu, nie robiąc żadnych zakupów - wyjaśnia komisarz Przemysław Słomski z biura prasowego KWP w Bydgoszczy. Zobaczcie zdjęcia poszukiwanej i materiał wideo! Jeżeli rozpoznajecie tę kobietę, koniecznie powiadomcie służby.

Czytaj też: Krzysztof zginął ciemną nocą, gdy wracał z pracy. Jego grób zmienił się w kwiatowy dywan

Zabrała telefon z Biedronki. Szuka jej policja z Bydgoszczy

- Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na filmie i zdjęciach. Informację można przekazać osobiście w Komisariacie Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ulicy Toruńskiej 19 lub telefonicznie całodobowo pod numerami 47 751 52 69 lub 112, powołując się na numer sprawy L.dz. 2047/22 - apeluje komisarz Słomski.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy pomógłbyś policji, gdybyś rozpoznał poszukiwanego przestępcę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE