Mundurowi proszą o pomoc

Znalazła portfel wypchany pieniędzmi i go nie oddała! Szuka jej policja z Bydgoszczy

2023-02-09 13:08

Bydgoska policja opublikowała w czwartek, 9 lutego zdjęcia kobiety, która przywłaszczyła sobie znaleziony portfel. Jak się okazało, w środku znajdowało się ponad 8 tys. zł. Teraz bydgoszczanka ma spore kłopoty! O szczegółach piszemy poniżej.

Bydgoszcz: Znalazła portfel i go nie oddała. Poznajesz ją?

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz - Wyżyny prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia portfela z pieniędzmi w kwocie 8 300 zł.

- Zdarzenie miało miejsce 17 stycznia tego roku w sklepie przy ul. Ku Wiatrakom w Bydgoszczy. Sprawczynią jest kobieta, której wizerunek zarejestrował monitoring sklepu. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do jej identyfikacji - przekazuje rzecznik bydgoskiej policji.

Świadków zdarzenia lub osoby, które rozpoznają kobietę widoczną na załączonych zdjęciach, prosimy o kontakt z policjantami z komisariatu na bydgoskich Wyżynach przy ul. Ogrody 19A. Informację można przekazać również dzwoniąc pod numer telefonu 47 751 14 39, a także całodobowo pod numerami 47 751 15 59 lub 112 powołując się na znak sprawy l.dz.V Kr 194/23/JZ.