Znany karateka ze Żnina miał zgwałcić 13- latkę

2020-02-28 12:32
Gwałt
Autor: Needpix

To nie mieści się w głowie. Rafał K., do tej pory był stawiany młodzieży jako wzór do naśladowania. Jego pasją było karate. Został wicemistrzem świata. Teraz trzy najbliższe miesiące spędzi za kratkami. Prokuratura postawiła mu zarzut zgwałcenia 13-letniej dziewczynki.

Rafał K., jest znaną postacią w Żninie. Do tej pory był szanowanym obywatelem. Był trenerem karate. Jego podopieczni zdobywali medale w różnych kategoriach wiekowych na Mistrzostwach Polski. On sam w 2014 roku został wicemistrzem świata. Jest 10-krotnym mistrzem Polski.

W jego klubie pod jego okiem trenują również policjanci. Nie tylko oni ale wszyscy którzy go znają byli zaskoczeni tym co on miał zrobić.

Prokuratura w Żninie postawiła trenerowi zarzut zgwałcenia 13 – letniej dziewczynki.

- Na nasz wniosek sąd rejonowy wobec Rafała K., zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy – mówi prokurator  Dariusz Mańkowski, szef żnińskiej prokuratury – Dla dobra małoletniej osoby nie podajemy żadnych szczegółów.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Uśpili Kubusia, bo przeszkadzał im w seksie? Wstrząsające zeznania Daniela B.

Dziewczyny z Team Skadi tańcem na lodzie zapraszają do zespołu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE