Znany pediatra potknął się i zginął pod kołami osobówki! Dramat w Bydgoszczy

i

Autor: archiwum policji Zdjęcie ilustracyjne

Ogromny smutek

Bydgoszcz. Ceniony pediatra potknął się i zginął pod kołami osobówki! Nic nie dało się zrobić

Wracamy do tragicznego potrącenia, do którego doszło w środę, 11 stycznia na Szwederowie. Jak ustalił dziennikarz "Super Expressu", pod kołami samochodu zginął ceniony bydgoski pediatra. Wszyscy są w szoku. - To niewyobrażalna tragedia - mówi jedna z mieszkanek miasta. Jak doszło do tego zdarzenia?

Znany pediatra potknął się i zginął pod kołami osobówki! Dramat w Bydgoszczy

Przypomnijmy - do zdarzenia doszło w środę, 11 stycznia około godziny 19:00 przy ul. Ugory w Bydgoszczy. Początkowo mówiono o tym, że mężczyzna przechodził w miejscu niedozwolonym, jednak teraz śledczy ujawniają inny przebieg wydarzeń. Jak udało się ustalić "Super Expressowi", pieszy potknął się i wpadł pod koła fiata albea, którym kierowała 57-letnia kobieta.

Zobacz: Śmiertelne potrącenie pieszego w Bydgoszczy. Wstrząsająca relacja świadków. Podnosili auto

Na miejscu zjawili się strażacy z JRG 1 oraz JRG SP PSP. Ranny został przetransportowany do szpitala. Niestety nie przeżył. Jak się okazało, mężczyzna był cenionym bydgoski pediatrą, który niejednokrotnie ratował życia małych pacjentów...

Wstrząsająca relacja świadków. Podnosili auto

Z relacji świadków, do których dotarło Radio ESKA, w wydobyciu pieszego spod pojazdu pomagali piesi. - Byłem świadkiem zdarzenia. Wyrazy uznania dla przechodniów za podniesienie pojazdu w celu wydobycia poszkodowanego – poinformował dziennikarza Radia ESKA. Odcinek, na którym zginął mężczyzna to zdaniem bydgoszczan niebezpieczne miejsce, a sytuacji, w których piesi narażeni zostali na potrącenie – było więcej.

Sonda
Straciłeś/aś w tym roku kogoś bliskiego?
Sonda
Straciłeś/aś w tym roku kogoś bliskiego?
Potrącenie rowerzystki uchwycił miejski monitoring
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają