Zwyrodnialec zabił psa! Przerażające kulisy. Policja z Bydgoszczy prosi o pomoc

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne Zwyrodnialec zabił psa! Przerażające kulisy. Policja z Bydgoszczy prosi o pomoc

Zwyrodnialec zabił psa! Przerażające kulisy. Policja z Bydgoszczy prosi o pomoc

2022-03-14 15:25

Ważny komunikat bydgoskiej policji. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie prowadzą postępowanie w sprawie uśmiercenia psa. - Zdarzenie zostało ujawnione w minioną środę (9 marca) przez właściciela zwierzęcia na terenie jego posesji przy ulicy Widok w Bydgoszczy - wyjaśnia komisarz Przemysław Słomski z KWP w Bydgoszczy.

Policjanci z Bydgoszczy pracują nad wstrząsającą sprawą uśmiercenia psa. Komisarz Przemysław Słomski z KWP w Bydgoszczy informuje nas, że w środę (9.03.2022) ok. godziny 18:30 sprawca, po uprzednim wejściu na teren posesji, w nieznanych okolicznościach, spowodował u psa rasy Yorkshire terrier obrażenia głowy, powodując u niego utratę przytomności, a w konsekwencji doprowadzając do jego śmierci. Teraz funkcjonariusze KWP w Bydgoszczy proszą o pomoc wszystkich tych, którzy mogą mieć jakiekolwiek istotne informacje. Funkcjonariuszom zależy rzecz jasna na jak najszybszym ujęciu sprawcy. Bulwersujące zdarzenie miało miejsce przy ulicy Widok w Bydgoszczy.

Czytaj też: Dramat w Grudziądzu! Starszy mężczyzna został wciągnięty pod ciężarówkę [ZDJĘCIA]

- Świadków, którzy mogą pomóc w ustaleniu sprawcy (sprawców) lub mogą przyczynić się do ustalenia dokładnych okoliczności zdarzenia, prosimy o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie przy ul. Broniewskiego 12 lub telefoniczny pod numerem telefonu 47 751 13 63, całodobowo 47 751 13 59 powołując się na numer sprawy L.dz. III Kr 944/22 - apeluje kom. Przemysław Słomski z biura prasowego KWP w Bydgoszczy.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Przeżywasz śmierć zwierząt?
Tragedia w Wolbromiu, utopili się ratując psa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany