Życzenia na Nowy Rok 2020. Krótkie, śmieszne wierszyki noworoczne dla znajomych i rodziny [SMS, FACEBOOK]

2019-12-31 11:28 EIB
Życzenia noworoczne. Najlepsze krótkie życzenia na Nowy Rok [SMS, Messenger, Twitter]
Autor: Pixabay Wszystkiego najlepszego w nowym.. 2020 roku! Żeby spełnił się Twoje największe marzenia!

Przypadający dziś Sylwester to wspaniała okazja, aby złożyć swoim najbliższym serdeczne życzenia noworoczne na 2020 rok! Nie wiecie, jakie życzenia wysłać do swoich krewnych i przyjaciół? Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji długich i krótkich życzeń na Nowy Rok! Zobaczcie śmieszne i wesołe wierszyki, które z pewnością wywołają wśród Waszych znajomych uśmiech na twarzy!

Życzenia noworoczne na Nowy Rok 2020. Jeśli nie masz pomysł na krótkie i fajne życzenia dla swoich przyjaciół, mamy dla Ciebie specjalną listę życzeń. Poniżej znajdziesz listę wierszyków, rymowanek i śmiesznych życzeń dla każdego!

Sylwester to idealny moment na podsumowanie mijającego już roku, ale także na złożenie szczerych życzeń na nadchodzący 2020 rok! W ten wyjątkowy dzień pamiętajcie o ważnych w Waszym życiu osobach. Wyślijcie im noworoczne życzenia, które przypomną im, że są dla Was bardzo ważni!

Życzenia noworoczne na 2020 rok. Zobacz najlepsze życzenia na Nowy Rok [SMS, Messenger, Twitter]

Na nadchodzący Nowy Rok pragnę złożyć życzenia wszelkiej pomyślności. Życzę sił i wytrwałości w dążeniu do zamierzonych celów. Sukcesów w pracy oraz życiu osobistym. Podejmowania trafnych decyzji w trudnych sytuacjach. Nade wszystko życzę zdrowia i spokoju ducha. Dołączam wyrazy serdecznych pozdrowień.

________________________________________________

Słonko Ty moje kochane, niech w Nowy Rok będą nam dane dni pełne szczęścia i uroku! Zdrowia, szczęścia, powodzenia, no i marzeń Twych spełnienia! Aby troski wnet znikały i pokazać z powrotem się bały. Uśmiechu od ucha do ucha i na co dzień – pogody ducha! Tego wszystkiego życzę Ci ja – Twoja ukochana!

________________________________________________

Hej hej! Na Nowy Rok życzę samych wspaniałości, czyli: odwzajemnionej miłości, domu pełnego gości, ukochanych swoich bliskości i mnóstwo na co dzień czułości! Dodatkowo życzę spełnienia marzeń i wielu sukcesów, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Niech się szczęści, niech się darzy! Do siego roku!

________________________________________________

Długie życzenie bywają przereklamowane, więc życzę Ci krótko: niech ten Nowy Rok będzie dla Ciebie dobry, zdrowy, bez żadnych gwałtownych zawirowań życiowych. Niech Ci się spełnią te marzenia, które rzeczywiście chcesz, żeby się ziściły i oby przyniosło Ci to wiele radości. Serdeczności i wszystkiego najlepszego!

________________________________________________

Wszystkiego najlepszego w nowym 2020 roku! Żeby spełnił się Twoje największe marzenia!

________________________________________________

Nowy Rok, nowy Ty! Niech to będzie dla Ciebie rok korzystnych zmian! Trzymaj się przyjacielu i do zobaczenia 2020 roku!

________________________________________________

Na Sylwestra dobrze się baw! By nie wyszedł z Ciebie paw, bo jak wyjdzie to przerąbane, całe ciuchy zarzygane i nie mieszaj piwa, wódki, bo zarzygasz sobie butki!

________________________________________________

Niech Ci zdrowie dopisuje, na każdym kroku, a pomyślność nie opuszcza w 2020 roku! Wszystkiego najlepszego!

________________________________________________

Szczęścia, zdrowia i miłości! Hartu ducha, pomyślności! Wszystkiego co dobre w Nowym Roku dla Ciebie i najbliższych!