Na drodze krajowej nr 22 między Elblągiem a Malborkiem doszło dziś do fatalnego wypadku. W miejscowości Nowy Dwór Elbląski zderzyły się trzy samochody: dwie ciężarówki i osobowe audi, a trzy osoby zostały ranne. Jak informuje policja, do wypadku na drodze krajowej nr 22 między Elblągiem a Malborkiem doszło najprawdopodobniej, gdy jeden z pojazdów wyprzedzał inny. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin.
i
Autor: KMP w Elblągu/ Materiały prasoweW wypadku między Elblągiem a Malborkiem na drodzej krajowej nr 22 brały udział dwa samochody ciężarowe i osobowe audi. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin
Fatalny wypadek między Elblągiem a Malborkiem! Droga Krajowa nr 22 z OGROMNYMI UTRUDNIENIAMI [ZDJĘCIA]
Aktualizacja godz. 18.30
W wypadku między Elblągiem a Malborkiem na drodze krajowej nr 22 zostało rannych sześć osób - nie wiadomo, w jakim są stanie. Utrudnienia w tym miejscu potrwają do ok. godz. 20.30 - informuje policja w Elblągu.
Do wypadku między Elblągiem a Malborkiem na drodze krajowej nr 22 doszło dziś po godz. 13. W miejscowości Nowy Dwór Elbląski zderzyły się trzy samochody: dwa ciężarowe i osobowe audi. Jak informuje Komenda Policji w Elblągu, do zdarzenia doszło najprawdopodobniej w czasie, gdy jeden z pojazdów wyprzedzał inny. Według wstępnych ustaleń mundurowych ranne w wypadku między Elblągiem a Malborkiem na drodze krajowej 22 zostały trzy osoby.
- Policjanci zorganizowali objazdy i kierują auta jadące do Malborka na drogę S7 przez Nowy Dwór Gdański. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać nawet kilka godzin - informuje Komenda Miejska Policji w Elblągu.
Fatalny wypadek między Elblągiem a Malborkiem! Droga Krajowa nr 22 z OGROMNYMI UTRUDNIENIAMI [ZDJĘCIA]