Kibice Olimpii Elbląg nagrali w Olsztynie zapowiedź derbów. W tle utwór Jaki tu spokój [WIDEO]

i

Autor: YouTube: Stowarzyszenie Kibiców Olimpii Elbląg Kibice Olimpii Elbląg nagrali w Olsztynie zapowiedź derbów. W tle utwór "Jaki tu spokój"

Kibice Olimpii Elbląg nagrali w Olsztynie teledysk zapowiadający derby. W tle utwór "Jaki tu spokój" [WIDEO]

2023-03-08 12:30

Mecz, na który wszyscy z niecierpliwością czekają, już w sobotę 11 marca! Stomil Olsztyn zagra na własnym stadionie z Olimpią Elbląg. W sieci pojawiła się nawet filmowa zapowiedź spotkania pod tytułem "Wszyscy do Olsztyna". Teledysk został nagrany pod olsztyńskim stadionem przez elbląskich kibiców.

Derby to jeden z najważniejszych meczów w sezonie. Taki odbędzie się już w sobotę (11 marca) wieczorem na stadionie przy ul. Piłsudskiego 69A w Olsztynie. Piłkarze Stomilu zmierzą się z Olimpią Elbląg. Wydarzenie w nietypowy sposób postanowili zapowiedzieć w sieci elbląscy kibice. Specjalnie z tej okazji przyjechali do Olsztyna pod stadion, by nagrać tam teledysk. Klip ma już ponad 40 tys. wyświetleń.

Na reakcję olsztyńskich kibiców długo czekać nie trzeba było. Jak czytamy na facebookowym profilu "Stomil Olsztyn Ultras" w myśl "wy tańczycie, my malujemy" wybrali się do Elbląga, by pomazać tamtejsze mury i "przy okazji przegonić paru Olimpijczyków".

Mecz Stomil Olsztyn – Olimpia Elbląg odbędzie się w sobotę 11 marca o godzinie 19.45 na stadionie przy ul. Piłsudskiego 69A w Olsztynie. Bilety są dostępne na bilety.stomilolsztyn.com.

Groby polskich rajdowców. Kierowcy ginęli w strasznych wypadkach. Niezapomniani
Źródło: Kibice Olimpii Elbląg nagrali w Olsztynie teledysk zapowiadający derby. W tle utwór "Jaki tu spokój" [WIDEO]
Nasi Partnerzy polecają