Kino letnie w Bibliotece Elbląskiej! Rusza cykl seansów wakacyjnych dla każdego!

2020-08-03 12:01 Krzysztof Wójcik
Wakacyjne seanse filmowe w Bibliotece Elbląskiej!
Autor: Pixabay Wakacyjne seanse filmowe w Bibliotece Elbląskiej!

Biblioteka Elbląska zaprasza na „Kino letnie w bibliotece”, czyli wakacyjny cykl ośmiu seansów filmowych. Począwszy od 6 sierpnia w każdy czwartkowy wieczór w sali „U św. Ducha” wyświetlane zostaną filmy niespodzianki. Ilość uczestników seansów jest ograniczona!

W sierpniowe i wrześniowe czwartki w sali „U św. Ducha” odbędą się projekcje filmowe w ramach „Kina letniego w bibliotece”.

Jakie filmy obejrzymy w Bibliotece Elbląskiej?

Tytuły prezentowanych filmów to niespodzianka! Nie są one powszechnie znane, jednak możemy zapytać o nie w bibliotece. Organizatorzy wakacyjnej atrakcji zapewniają jednak, że będzie to repertuar z najwyższej półki!

Pierwszy seans zaplanowany jest już na najbliższy czwartek (6 sierpnia), kolejne projekcje odbywać się będą cyklicznie aż do końca września. Poniżej prezentujemy harmonogram kolejnych spotkań:

SIERPIEŃ
6 sierpnia, 13 sierpnia, 20 sierpnia, 27 sierpnia – te seanse startują o godz. 19:00

WRZESIEŃ
3 września, 10 września, 24 września – tym razem seanse rozpoczną się o godz. 18:00

Organizatorzy przypominają także o obowiązujących restrykcjach sanitarnych. Uczestnicy mają obowiązek założenia maseczki, dezynfekcji dłoni oraz zachowania bezpiecznego dystansu. Ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne liczba miejsc jest ograniczona do 50 osób. Więcej informacji na temat bezpieczeństwa epidemiologicznego znajdziemy na stronie Biblioteki Elbląskiej.

UWAGA! Ponieważ seanse zaczynają się punktualnie, a po jego rozpoczęciu drzwi do sali zostają zamknięte, organizatorzy proszą o punktualne przybycie.

Tour de Pologne - wizualizacja etapu w Katowicach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.