Szałkowo: Tajemnicze zwłoki w rowie melioracyjnym! Kim jest mężczyzna?

2020-09-17 12:23 SCH
policja
Autor: podkarpacka.policja.gov.pl

Szokujące odkrycie w Szałkowie niedaleko Iławy! Kobieta znalazła zwłoki mężczyzny w rowie melioracyjnym. Obecnie policjanci i prokurator prowadzą działania wyjaśniające okoliczności tragedii.

— Mieszkanka gminy Iława poinformowała nas o odnalezieniu zwłok. Myślała, że być może jest to martwe ciało mężczyzny, którego ostatnio poszukiwaliśmy. Informacje na ten temat publikowały nasze lokalne media, stąd kobieta wiedziała o poszukiwaniach — powiedziała "Gazecie Olsztyńskiej" asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

Poszukiwanym, o którym mówiła kobieta to 49-letni Tomasz Z. Zaginiony ostatnio widziany był 19 sierpnia na terenie Iławy i dotychczas nie powrócił do domu ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna szedł ul. 1 Maja, po czym wsiadł do autobusu komunikacji miejskiej, pytając o drogę do Małdyt. Następnie wysiadł i dalej chodził ulicami Iławy, kierując się w stronę Zalewa. 49-latek rozmawiał z wieloma osobami pytając o drogę, co zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu. Śledczy ustalają tożsamość znalezionego mężczyzny i dopiero wtedy będzie wiadomo, czy to rzeczywiście zaginiony 49-latek.

Wypadek motocyklisty w Olsztynie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.