W Suszu pieniądze leżały na ulicy! Niezdarny kierowca ruszył przed siebie z portfelem na dachu [WIDEO]

2021-06-23 13:21
W Suszu pieniądze leżały na ulicy. Niezdarny kierowca ruszył przed siebie z portfelem na dachu
Autor: wm.policja.gov.pl W Suszu pieniądze leżały na ulicy. Niezdarny kierowca ruszył przed siebie z portfelem na dachu.

O niezwykłym szczęściu i spotkaniu na swojej drodze wielu uczciwych ludzi może mówić pewien mieszkaniec Susza (woj. warmińsko-mazurskie). Mężczyzna, przez chwilę nieuwagi, zgubił na jednej z ulic miasta 6000 zł. Dzięki zaangażowaniu wielu osób cała kwota wróciła do właściciela.

Czasami chwila nieuwagi może być bardzo kosztowna. Przekonał się o tym pewien mieszkaniec Susza (powiat iławski), który tylko na chwilę położył swój portfel nad dachu auta. Kilka chwil później policjanci z Susza zostali poinformowani o znalezieniu pieniędzy.

Z relacji świadków wynikało, że mieszkaniec Susza wsiadając do samochodu, położył swój portfel na dachu pojazdu, zajął się czymś innym i po chwili wsiadł do auta i ruszył, zapominając, co zrobił z portfelem chwilę wcześniej.

- Kiedy jechał ulicą z dachu samochodu spadł portfel, a z niego wypadły banknoty. Świadkowie tego zdarzenia zatrzymali swoje auta i wspólnie pozbierali pieniądze oraz portfel z dokumentami. Pomógł im w tym pracownik Zakładu Usług Komunalnych w Suszu, który zebrane banknoty przekazał policjantom - relacjonuje zdarzenie asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. Wszystko to zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu. Mężczyzna może mówić o ogromnym szczęściu. Dzięki uczciwości i życzliwości osób, które za nim jechały odzyskał wszystkie utracone pieniądze.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Przejście dla pieszych jak klawiatura fortepianu. Szkoła Muzyczna w Olsztynie świętuje 75-lecie powstania

Zostawił portfel na dachu auta. Sześć tysięcy rozsypało się na drodze!