ZAGINIONA 12-LATKA

i

Autor: shutterstock

Szczęśliwy finał poszukiwań

Zaginiona 12-latka odnaleziona! Policjant wypatrzył ją na ulicy

2023-03-13 18:19

Szczęśliwe zakończenie poszukiwań zaginionej 12-latki! Dziewczynka zniknęła i opiekunowie szukali jej już drugi dzień. Tymczasem dziecko było ubrane tylko w piżamę i klapki mimo chłodu. Na szczęście reakcja policjanta, który przypadkowo przejeżdżał obok włóczącej się ulicami 12-latki, pozwoliła uniknąć nieszczęśliwego finału zaginięcia.

Zaginione dziecko odnalezione na ulicy w Elblągu! 12-latka błąkała się w piżamie i w klapkach

Dzięki policjantowi, który nie pozostał obojętny na widok samotnego dziecka, ta historia zaginięcia znalazła swój szczęśliwy finał. W niedzielny poranek, 12 marca, policjant z Elbląga jechał na służbę. W pewnym momencie w Alei 1000-lecia zauważył, że chodnikiem idzie samotna mała dziewczynka. W dodatku była ubrana bardzo nietypowo jak na chłodny wczesny poranek - miała na sobie jedynie piżamę i klapki. Chociaż funkcjonariusz był jeszcze przed służbą, nie pozostał obojętny na ten widok i zatrzymał się przy przemarzniętej dziewczynce. Jak się okazało, z powodu stanu zdrowia kontakt z dzieckiem był utrudniony. Policjant zabrał 12-latkę na komendę, gdzie mogła się ogrzać.

Dziewczynka uratowana dzięki policjantowi. 12-latkę przekazano matce

Szybko wyszło na jaw, że dziewczynka jest osobą zaginioną, poszukiwaną od poprzedniego dnia przez opiekunów. Z Komendy Miejskiej Policji trafiła do rodziców i została przekazana matce. "Policjantem jest się przez cały czas, również poza służbą, co udowodnił jeden z elbląskich funkcjonariuszy" - piszą na swojej stronie internetowej policjanci z województwa warmińsko-mazurskiego.

Sonda
Czy znasz kogoś, kto zaginął za granicą?

QUIZ. Piosenka, film czy książka. My podajemy tytuł i autora - Ty możesz zrobić tylko dwa błędy!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś łatwego. "Imagine" Johna Lennona to:
Krzysztof Jackowski mówi o zaginionej Iwonie Wieczorek

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki