4-miesięczna dziewczynka spadła z wysokości! Cała rodzina spod Sulęcina pijana...

i

Autor: ravinems/cc0/Pixabay.com 4-miesięczna dziewczynka spadła z wysokości i została zabrana do szpitala. Jej rodzice i babcia byli pijani

Skandaliczne zachowanie

4-miesięczna dziewczynka spadła z wysokości! Cała rodzina spod Sulęcina pijana...

2023-01-01 13:39

4-miesięczna dziewczynka spadła z wysokości i została zabrana do szpitala. Do zdarzenia doszło w sobotę, 31 grudnia, ok. godz. 21. Jak informuje policja w Sulęcinie, dziecko zostało w ranne w czasie nieporozumień rodzinnych, w których brali udział babcia i ojciec dziewczynki - obydwoje byli pijani. Po chwili na miejsce dotarła matka dziecka, też nietrzeźwa.

4-miesięczna dziewczynka spadła z wysokości pod Sulęcinem. Rodzice i babcia pijani

4-miesięczna dziewczynka trafiła do szpitala z obrażeniami ciała, po tym jak spadła z wysokości. Do zdarzenia doszło w sobotę, 31 grudnia, ok. godz. 21, na terenie gminy Słońsk. Na miejscu interweniowali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie, którzy ujawnili, że dziecko spadło z wysokości w czasie nieporozumień rodzinnych i znajdowało się w tym czasie pod opieką ojca i babci - obydwoje byli pijani. Później w domu zjawiła się także matka dziewczynki i okazało się, że kobieta również jest nietrzeźwa. - Dziecku nie zagraża niebezpieczeństwo, choć nadal przebywa w szpitalu. Zawiadomiliśmy już sąd rodzinny i prokuraturę, ale dopiero w poniedziałek zapadnie decyzja, w jakim kierunku będzie prowadzone postępowanie - mówi sierżant sztabowa Klaudia Biernacka, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie.

Sonda
Czy spotkaliście się ze zjawiskiem przemocy domowej?
Mama ugotowała zupę, gdy zjadł to ją udusił. Kolejna rozprawa Karla Pfeffera
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany