Zaginiony Ryszard Treichel

i

Autor: KPP Sulęcin Zaginiony Ryszard Treichel

Ktokolwiek widział...

68-latek wyszedł z domu wczesnym rankiem i poszedł w nieznanym kierunku. Kto widział pana Ryszarda z Trzemeszna Lubuskiego?

2023-02-09 21:35

Wyszedł z domu we wczesnych godzinach porannych, udał się w nieznanym kierunku i ślad po nim zaginął. Ryszard Treichel przepadł bez wieści. 68-letniego mężczyzny poszukują bliscy i sulęcińska policja.

Do zaginięcia mężczyzny doszło w czwartek, 9 lutego, we wczesnych godzinach porannych.

- Między godziną 5.00 a 6.00 nad ranem, Ryszard Treichel opuścił miejsce zamieszkania przy ulicy Poznańskiej w Trzemesznie Lubuskim i udał się w nieznanym kierunku - informuje sierż. sztab. Klaudia Biernacka z sulęcińskiej policji. - Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony Ryszard Treichel - rysopis:

  • około 170 centymetrów wzrostu,
  • szczupłaa budowa ciała,
  • głowa ogolona,
  • uszy małe odstające.

Mężczyzna nie posiada opuszków placów na obu dłoniach. Ostatni raz widziany był przez członków rodziny 8 lutego 2023 roku około godziny 22.00. W tym czasie ubrany był w spodnie koloru szarego, bluzkę na krótki rękaw koloru bordowego, bluzkę na długi rękaw koloru szarego oraz kalosze (gumowce) w kolorze czarno-szarym. Zaginiony może posiadać przy sobie portfel wraz z dokumentami.

Jednostką prowadzącą poszukiwania jest Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie. Prosimy wszystkie osoby, które mogą posiadać informacje na temat zaginionego Ryszarda Treichela o kontakt z sulęcińską Policją pod numerami telefonów: 47 79 312 11 lub 47 79 312 12.

Sonda
Czy kiedykolwiek pomagałeś/aś w szukaniu zaginionych osób?
Krzysztof Jackowski mówi o zaginionej Iwonie Wieczorek

Zaginięciem Iwony Wieczorek żyła cała Polska. Co naprawdę się stało?

Posłuchaj audiobooka i poznaj kulisy śledztwa!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają