Beka życia po przyjeździe straży pożarnej! Wideo z Gorzowa podbiło internet

i

Autor: Shutterstock Domniemany pożar w Gorzowie Wielkopolskim okazał się kominkiem z płomieniami wyświetlonym z projektora

Wirtualne płomienie w mieszkaniu

"Beka życia" po przyjeździe straży pożarnej! Wideo z Gorzowa podbiło internet

2023-02-07 7:01

Pożar w mieszkaniu w Gorzowie? Straż pożarną zaalarmowali zaniepokojeni sąsiedzi, bo zauważyli, że na ścianie lokum w bloku naprzeciwko pojawiły się płomienie. Gdy na miejsce dotarli strażacy, ujawnili, że, owszem, płomienie były, ale wyświetlone z projektora razem z kominkiem. Przebywające w mieszkaniu osoby nazwały zaistniałe zdarzenie "beką życia".

Pożar w mieszkaniu w Gorzowie? Wirtualny ogień zmylił sąsiadów

Miało być gaszenie pożaru, a skończyło się na "bece życia". W czwartek, 2 lutego, przed godz. 20, mieszkańcy jednego z bloków w Gorzowie Wielkopolskim zgłosili straży pożarnej, że na ścianie lokum w budynku naprzeciwko widać płomienie. Na miejsce wysłano kilka zastępów straży pożarnej, ale okazało się, że ognia nie trzeba będzie gasić. Domniemany pożar był niczym innym, tylko kominkiem z płomieniami, ale... wyświetlanym z projektora na ścianie mieszkania. - Mamy interwencję, bo podobno u nas się pali - napisał na swoim profilu na Tik Toku jeden z uczestników zdarzenia. Całą sytuację skomentował, używając hasztagu "beka życia".

- Pożar zgłaszały nam osoby starsze, a dodatkowo wszystko działo się wieczorem, przy nie najlepszej pogodzie, więc absolutnie nie może być mowy o nieuzasadnionym wezwaniu straży pożarnej. Nie było to złośliwe, bo sąsiedzi tych państwa po prostu wezwali nas w trosce o życie i zdrowie innych osób - mówi brygadier Bartłomiej Mądry, rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim.

Sonda
Co robisz, gdy sąsiedzi zakłócają ciszę nocną?
Ferie w Bydgoszczy. Wizyta w remizie strażackiej

Zamawianie przesyłek bywa bardzo stresujące. Zwłaszcza, kiedy kurierów udają dowcipnisie z VOX FM ;)

Posłuchaj reakcji słuchaczki!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają