Były błędy formalne i merytoryczne- które gorzowskie stowarzyszenia otrzymają dotacje?

2017-02-16 12:33
Wkrótce poznamy podział dotacji na sport i rekeracje m.in dla dzieci.
Autor: commons.wikimedia.org Wkrótce poznamy podział dotacji na sport i rekeracje m.in dla dzieci.

10 wniosków z negatywną oceną, dofinansowanie prawdopodobnie dla 65 - czekamy na decyzję Prezydenta Gorzowa.

Urzędnicy zweryfikowali pomysły w ramach tzw. Alkoholówki i innych środków na sport i rekeracje. Komisja konkursowa zajmowała się 75 propozycjami. Do podziału środków przedstawiła o 10 mniej. Jakie były błędy? - Mimo, że był czas na uzupełnienie braków, to kilku oferentów nie dostarczyło dokumentu czy podpisu. Nie wykazano np. wkładu własnego, który jest wymagany - wyjaśnia Piotr Guszpit z Wydziału Kultury i Sportu UM.

W tym konkursie pula wynosi 1 mln 470 tyś., a kluby i stowarzyszenia poprosiły o wsparcie na 2 mln. 750 tys.zł. Przypomnijmy- są to cztery zadania:  zajęcia sportowe dla uczniów, inne zadania rekreacyjne - to w ramach PPA oraz sport powszechy i bezpieczeństwo nad wodą. Propozycje podziału dotacji są u prezydenta Gorzowa, który podejmie ostateczną decyzję. Wyniki jeszcze w lutym.

Czytaj też: Kto i ile? - komisje konkursowe zaproponowały podział dotacji na gorzowski sport

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE